AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

HR Business Partner

Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. HR Igazgatósága új munkatársat keres az alábbi pozícióba.

FELADATOK, melyek Rád várnak

  • HR folyamtok teljes körű támogatása a kijelölt üzleti területek számára
  • folyamatos stratégiai HR tanácsadás az üzleti területek vezetői számára
  • dedikált területekhez tartozó toborzás-kiválasztási folyamatok teljes körű menedzselése
  • részvétel a kijelölt üzleti területek szervezet-fejlesztésében, átalakítások végrehajtásában
  • szervezeti és személyi változások koordinálása, javaslattétel HR megoldásokra
  • aktív részvétel a HR projektekben, a HR folyamatok fejlesztésében
  • üzleti területek HR támogatásához kapcsolódó riportok, elemzések készítése
  • kapcsolattartás külső partnerekkel és társterületekkel

TUDÁS és TAPASZTALAT, melyre szükséged lesz

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 5 éves HRBP és/vagy Generalista munkakörben szerzett tapasztalat
  • középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű MS Office ismeret

ELŐNYT jelent Számodra

  • pénzügyi szektorban vagy nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • HR rendszerek ismerete (NEXON, Nexum)

Amit mi BIZTOSÍTUNK

  • kötetlen munkarend
  • rugalmas, hibrid munkavégzés
  • multinacionális vállalati háttér és infrastruktúra
  • szakmai fejlődési lehetőség a hazai piac egyik vezető Biztosítójánál

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Cégnév: AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.