HR Business Partner

FELADATOK

  • Közreműködés a HR stratégia alakításában és a stratégiához illeszkedő HR folyamatok fejlesztésében, nem kizárólagosan szervezetfejlesztés, teljeskörű juttatás menedzsment, belső kommunikáció, munkavállalói kapcsolatok területein
  • HR rendszerek, eszközök kialakításában való aktív részvétel, azok operatív működtetése és folyamatos fejlesztése
  • Szervezeti kultúra és L&D terület kiemelt fókuszban tartása
  • Vezetők és a munkatársak folyamatos támogatása személyügyi, munkajogi és szervezetfejlesztési kérdésekben
  • Vállalati szintű projektek irányítása, támogatása

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 5 éves vállalati HR területen szerzett, komplex HR folyamatok, projektek irányításában szerzett gyakorlat – termelési környezet előnyt jelent
  • Stratégiai gondolkodás - képesség üzleti igények értésére és azok lefordítására a szakterület nyelvére
  • Magabiztos, kezdeményező és energikus személyiség, kihívások kedvelése, alkotni vágyás
  • Kiemelkedő interperszonális és kommunikációs képesség, preferencia és gyakorlat a csapatban dolgozásban
  • Kiváló szervező és problémamegoldó képesség
  • Érett személyiség – jelenlét egyaránt szakemberként és emberként is a szervezetben
  • Folyamatos belső igény a tanulásra, önfejlesztésre, képesség önreflektív működésre
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK

  • Stabil cég vagyunk, hosszú távra tervezhetsz velünk
  • Fejlett technológia, innovatív munkakörnyezet vár
  • Kiváló csapatban dolgozhatsz
  • Szeretettel várjuk fejlesztési javaslataidat
  • Projekteket vezethetsz és akár nemzetközi projektekben is részt vehetsz

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • Szervezetfejlesztés
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Környe

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Becton Dickinson Hungary Kft.