A Ceva-Phylaxia Zrt., Magyarország Nr.1 állati-vakcinagyártó cége évszázados múltra tekint vissza az állatgyógyászat területén és globális szinten az iparág egyik stabil, meghatározó szereplője. Nemzetközi cégcsoportunk legnagyobb telephelye itt Budapesten található, amely több, mint 100 éves múltra tekint vissza.

Csatlakozz hozzánk HR Business Partner munkakörbe

Senior HR Business Partner

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

  • Éves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján, valamint éves béremelésre is számíthatsz
  • Kiemelkedő, éves min. bruttó 900.000 HUF feletti Cafeteria keretösszeget biztosítunk.
  • Egészségbiztosítás
  • Családodat iskolakezdési támogatással segítjük.
  • Fejlődési és tanulási lehetőség nyújtunk egy multinacionális vállalatnál.
  • Helyi éttermünkben reggeli és ebéd vár, nagy választékkal.
  • Az egészségedet ingyenes sportolási lehetőségekkel támogatjuk.
  • Ha autóval jársz dolgozni, a parkolást ingyenesen, őrzött területen biztosítjuk számodra.
  • Amennyiben vidékről járnál be, támogatjuk a bejárást.

A következő feladatok várnak rád:

  • Munkaerő gazdálkodás, utódlástervezés koordinálása
  • Toborzás-kiválasztási folyamat stratégiai szintű koordinálása, interjúkon való részvétel
  • Teljesítmény-menedzsment, célkitűzés folyamat - és fejlesztések menedzselése
  • Vezetők teljes körű szakmai támogatása (munkaügy, kompenzáció, teljesítményértékelés, tréningek, részvétel a támogatott területek megbeszélésein, HR kulcsmutatók prezentálása adott terület vezetőjének)
  • HR stratégia és irányelvek kidolgozásában való részvétel és ezek megvalósítása az adott szervezeti területen
  • Munkajogi változások és szabályzatok követése
  • Hatékony belső kommunikáció fejlesztése
  • Változás-menedzsmentben, szervezet- és vezetőfejlesztésben való aktív részvétel

Téged is várunk, ha:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettséged van, HR végzettség előnyt jelent
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalatod van HR Business Partneri és/vagy HR generalista pozícióban, multinacionális gyártó vállalatnál (preferáltan gyógyszeripar, autóipar, energetika, FMCG stb.)
  • Angol nyelvtudásod tárgyalóképes szinten, aktívan használod
  • Magas fokú precizitás, pontosság, önállóság jellemez
  • Magas szintű kommunikációs-, kapcsolatteremtő képességed van

Miért jó a csapatunk tagjának lenni?

  • Mindennap azon dolgozunk, hogy megóvjuk az állatokat.
  • Fiatalos, vidám és jókedvű csapat vár téged.
  • Hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágban.
  • Az ebédidő a munkaidő része.
  • Tapasztalat multinacionális vállalatnál, ahol te is részese lehetsz a transzformációs projektekben.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás
  • HR Business Partner
Cégnév: CEVA-Phylaxia Oltóanyagtermelő Zrt. Ceva Sante Animale