Tiszaújvárosi partnercégünk munkatársat keres Senior HR Business Partner munkakörbe;

Senior HR Business Partner

Feladatok

  • a támogatott üzleti terület megismerése ( 500-1000 fő)
  • az üzleti terület létszámtervezésétől a munkavállaló kilépéséig tartó HR folyamatok generális ismerete,
  • a támogatott üzleti területen a munkavállalók és HR folyamatok menedzselése, (kiválasztás, onboarding, mentorálás, belső promóciók, fejlesztés, teljesítményértékelés, utódlástervezés, talent management)
  • értekezleteken való részvétel
  • tanácsadás a vezetőknek minden HR-t érintő operatív kérdésben
  • együttműködés a HR specialistákkal és a munkaügyi adminisztratív csoporttal

Követelmények

  • 5-10 éves gyakorlat multinacionális környezetben HR generalistaként vagy HRBP-ként
  • felsőfokú diploma
  • angol nyelv aktív ismerete
  • PC felhasználói szintű ismeret
  • jó kommunikációs,-és kapcsolatteremtő készség,
  • jó időgazdálkodás,-és szervezési készség,
  • csapatjátékos

Előny:

  • HR szakon szerzett diploma
  • ambiciózus egyéniség

Amit kínálunk

  • változatos feladatok
  • tanulási lehetőség ( akár belső, akár további tanulmányok)
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Tiszaújváros

Cégnév: Randstad Hungary Kft.