CPL EU

Recruitment Consultant

Főbb feladatok, munkák:

Van már tapasztalatod recruitment vagy sales területen, de most szeretnél egy igazán belevaló, összetartó, de mégis családias csapat tagja lenni? Szereted ha az alapfizetésed mellett még a teljesítményedért plusz pénzt is szerezhetsz? Mit szólnál ahhoz, ha ennek a jutaléknak még felső határa sincs? Szeretnéd, ha az otthoni mukavégzés mellett Budapest egyik legjobb irodaházában dolgozni?

A CPL Jobs egy ír központú toborzó ügynökség, Európában számos országban jelen vagyunk, Magyarországon 2009 óta nyújtunk széleskörben segítséget abban, hogy a nagyszerű partnereink és a még nagyszerűbb jelöltjeink egymásra találjanak.

Ha a fentiek felkeltették az érdeklődésedet, akkor mindenképp érdemes tovább olvasnod, mert a fentiek mind igazak ránk és a csapatunk új tagját keressük Recruitment Consultant munkakörbe!

A FELADATAID LENNÉNEK:

  • Jelöltek keresése külső és belső adatbázisokban
  • Új toborzási csatornák felkutatása
  • Telefonos előszűrés, nyelvi tesztelés
  • Interjúztatás (jelenleg sajnos csak online, de a későbbiekben reméljük személyesen is)
  • A jelöltek nyomonkövetése (kapcsolattartás telefonon és e-mailben)
  • KPI-ok betartása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel (egyeztetés új pozíciókról, információk továbbítása a csapat többi tagjának)
  • Új partnerek felkeresése különböző csatornákon
  • Heti/havi riportok készítése, adminisztráció
  • Proaktív részvétel a meetingeken és a brainstormingokon

AMILYEN SZERETNÉNK, HOGY AZ ÚJ CSAPATTAG LEGYEN:

  • Legalább 3-4 év tapasztalattal rendelkezik ügynökségi recruitment vagy sales területen
  • Magabiztosan használja az angol nyaelvet szóban is írásban
  • Precízen végzi a munkáját
  • Gyorsan átlátja a helyzeteket, nem a problémán, hanem a megoldáson gondolkozik
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Rugalmasan áll az új helyzetekhez

AMIT MI KÍNÁLUNK CSERÉBE:

  • Központi elhelyezkedésű, modern iroda (jelenleg homeoffice-ban dolgozunk, de ha unod az otthonlétet, akkor szuper helyen végezheted a munkát)
  • Nagyszerű, támogató csapat (Tényleg azok vagyunk! )
  • Fejlődési lehetőség (Itt mindenki nagyon szívesen megosztja a tapasztalatait és a tudását, így dinamikusan fejlődhetünk együtt)
  • Céges rendezvények (jelenleg sajnos ezek is csak online zajlanak, de így is nagyon jó hangulatúak )
  • Versenyképes alapfizetés + jutalék (és a jutaléknak nincsen felső határa, csak rajtad múlik, hogy mennyivel növeled meg az alapbéredet)
  • Cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: CPL EU Kft.