Főbb feladataid lesznek:

- Toborzási, kiválasztási projektek teljes körű menedzsmentje a pozíció felvételétől a legjobb jelöltek megtalálásán át az elhelyezés sikerének megünnepléséig, azaz

- Különböző sourcing technikák magas szintű alkalmazása

- Jelöltek professzionális (online vagy személyes) interjúztatása és támogatása a recruitment folyamat során

- Munkaerőpiac feltérképezése, monitorozása, kapcsolati háló folyamatos építése és aktívan tartása az adott szakmai területen

- Új, potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel, a Randstad szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése

- Networking, részvétel különböző online és offline szakmai eseményeken, illetve ilyen események szervezésében való részvétel

- On-Site toborzási projekteken partnereink kiválasztási folyamatainak támogatása

Elvárások:

Fontos, hogy rendelkezz:

- Legalább 2-3 év sikeres munkatapasztalattal toborzás területen, amit ügynökségi oldalon szereztél

- Olyan szakmai eredményekkel, amelyek igazolják, hogy a recruitment a hivatásod

- Kiterjedt jelölt networkkel, és az sem baj, ha vannak olyan ügyfeleid, akik kifejezetten veled szeretnek dolgozni

- Kiváló aktív angol nyelvismerettel

- Felsőfokú végzettséggel

- Nyitottsággal és affinitással az értékesítés felé. Előnyt jelent számodra, ha már tapasztalattal is rendelkezel szolgáltatások értékesítésében.

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha az alábbiak jellemeznek:

- A kitűzött célok arra motiválnak, hogy megmutasd, minden helyzetből képes vagy kihozni a legjobbat

- Olyan profi vagy a sourcingban, hogy már azt is lenyomoztad, aki ezt a hirdetést írta

- Leküzdhetetlen vágyat érzel új emberek megismerésére, eredményesen tudsz együttműködni ügyfelekkel, jelöltekkel, kollégákkal

- Tudsz és szeretsz csapatban dolgozni és gondolkodni

- Kitartó, kreatív vagy

Egyéb információ az állásról:

Szeretnél a világ 500 legnagyobb vállalatának egyikénél dolgozni? Az  idén 60 éves Randstad a Tech&Touch: az innovatív IT technológia és az emberi kapcsolatok erősítése révén lett az utóbbi években a világ legnagyobb HR szolgáltatója. Szeretnél egy változatos munkát, találkozni Magyarország gazdasági életének vezetőivel, szép környezetben, profi csapat tagjaként teljesítményarányos jövedelmet elérni?

A Randstad Hungary gyorsan növekszik, a 38 Randstad ország közül a legsikeresebb pénzügyi mutatókat produkálta tavaly (is): nem válságmenedzsereket keresünk.  A munkaerő-közvetítés magyar piacvezetőjeként arra készülünk, hogy a válság után megerősödve, a korábbinál is nagyobb sikerek állnak előttünk, és így szeptembertől tovább bővítjük csapatunkat. Ezúttal tapasztalt tanácsadókat keresünk - lehet, hogy pont Téged!

Cégnév: Randstad Hungary Kft.
Kapcsolattartó: <p><strong style="background-color: transparent; color: rgb(0, 0, 0);">Miért a Randstad-ot válaszd?<