WORK FORCE KFT.
Szeretnél egy profi csapat tagja lenni? Saját budapesti csapatunkba keressük lelkes és agilis kollégánkat, mint Senior Recruitment Consultant!

Senior Recruitment Consultant

Ezek a feladatok várnak Rád:

• A rád bízott projektek professzionális támogatása és a toborzás-kiválasztási folyamatok teljes körű ellátása
• Pozíciók alapos megismerése, hozzá tartozó hirdetések elkészítése és közzététele a megfelelő helyeken
• Folyamatos kapcsolattartás a Work Force Kft. ügyfeleinek képviselőivel
• Ügyfélelégedettség fenntartása, kapcsolati rendszer kiépítése
• Jelöltek előszűrése, interjúk megszervezése és lebonyolítása
• Jelöltek pályázati anyagának előkészítése és pályázatuk nyomon követése, folyamatos visszajelzés az eredményekről
• A munkafolyamatok pontos adminisztrációja a vállalatirányítási rendszerben, illetve a szükséges adminisztrációs felületeken
• Riportok készítése és információk szolgáltatása a közvetlen felettes számára
• Work Force Kft. professzionális képviselete szakmai rendezvényeken és ügyféltalálkozókon
• A Sourcing Recruiter munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Minimum 4 év releváns munkatapasztalat (preferáltan ügynökségi oldalon, de vállalati oldalra is nyitottak vagyunk)
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office Package, ATS használatában való jártasság)
  • Versenytársak és munkaerőpiac magas szintű ismerete
  • Pontos, precíz és szervezett munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfél, cél és eredményorientált hozzáállás
  • Megbízható személyiség
  • Stressztűrő képesség
  • Kreativitás
  • Erős üzleti szemlélet
  • Sales attitűd

Előny:

  • IT területen szerzett minimum 1 év recruitment tapasztalat!

Amit nyújtunk

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér és teljesítményalapú bónusz
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Stabil vállalat
  • Családias hangulat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú stabil munkalehetőség
  • Munkaidő: teljes
  • Munkavégzés helye: jelenleg 100% Home office

Jelentkezés módja: ha szimpatikusak a fent leírtak és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a „Jelentkezem” gombra kattintva!

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Work Force Kft.