Operatív HR Manager

Nyírbátori partnercégünk HR csapatának élére keresünk vezető kollégát.

Feladatok:

  • HR terület operatív irányítása, folyamatok ellenőrzése
  • Kimutatások és riportok készítése
  • HR projektekben való aktív részvétel
  • Bérszámfejtés előkészítésének nyomon követése, felügyelete
  • A cég személyügyi- és bérezési politikájának működtetése, fejlesztése
  • HR tanácsadás (munkajog, munkaügy-, adó-, és társadalombiztosítás) biztosítása
  • Működési kódex, belső szabályzatok, utasítások elkészítése, felügyelete
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal és adatszolgáltatások felügyelete
  • Hatósági ellenőrzések támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (preferált a HR végzettség)
  • Legalább 3-5 év HR területen szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Erős Excel gyakorlati ismeret
  • Határozott, magabiztos személyiség
  • Jó kommunikációskészség

Munkavégzés helye

Nyírbátor

Cégnév: EasyHiring Services Kft.