Feladatok

  • Munkaügyi feladatok támogatása;
  • Adminisztratív teendők ellátása, adatrögzítés;
  • Munkaügyi szerződések és személyi anyagok kezelése, dokumentumok archiválása;
  • Egyszerű riportok, kimutatások készítése;
Bér: Br. 2100 Ft (25 év alatt br.=nt.)

Kezdés: Akár azonnal, heti min. 25 órás munkavégzéssel!

Helyszín: XIII. Kerület, Agora irodaház

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony;
  • Magabiztos MS Office ismeret;
  • Megbízható, jó kommunikációs készséggel rendelkező, talpraesett személyiség;
  • Precíz, pontos munkavégzés;

Előnyt jelent

  • Érdeklődés a munkaügy és a bérszámfejtés területek iránt;
  • Szakirányú tanulmányok;

A jelentkezem gombra való kattintás után, csatold önéletrajzod!
Cégnév: My Student Team Iskolaszövetkezet