Prohuman állás

Feladatok:

  • Beléptetés és kiléptetés koordinációja, felelős a dokumentumok aláírattatásáért
  • Jelenléti ívek koordinációja: összegyűjti, ellenőrzi, lefűzi a jelenlétiket
  • Munkáltatói igazolások koordinációja
  • Alkalmi bejelentések koordinációja
  • Be- és kilépő munkavállalók eszközeinek kiadása / bevétele, nyilvántartása
  • Mobilflotta ügyintézés
  • Gépjárműflotta ügyintézés
  • Webeye ellenőrzés (menetlevél-webeye km - üzemanyagszámlák szerinti tankolt liter)

Elvárások:

  • Versenyszférában, hasonló területen szerzett, legalább 3 év tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség - felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete
  • Proaktív szemlélet
  • Erős kommunikációs képesség
  • Megbízható, nyitott, személyiség,
  • Jó szervezőképesség, problémamegoldó készség
  • Jártasság adminisztrációs és szervezési feladatokban
  • Gyors és pontos, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség és rugalmasság
  • Ápolt, igényes megjelenés

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi légkör, színvonalas munkakörülmények,
  • Nívós szervezeti kultúrájú csapat
  • Önálló feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
Cégnév: Prohuman Kft.
Jelentkezés online: job90261.ap@prohumanallas.hu