Feladatok:

A projektvezető munkáját fogod támogatni a mindennapokban.

  • bevándorlási hivatallal való kapcsolattartás
  • orvosi ügyek intézése, tolmácsolási feladatok ellátása
  • mindennapi operatív feladatok elvégzése(pl. bankszámla nyitások)
  • beteglista nyilvántartása, adminisztrálása, folyamatos visszajelzés a partner felé
  • munkavállalókkal történő napi szintű telefonos megkeresés, egyeztetés
  • elégedettségi kérdőív vezetése
  • kilépési statisztika készítése, nyomonkövetése
  • nyilatkozatok kiosztása, továbbítása a munkaügy irányába
  • ki- és beléptetésben történő közreműködés (adminisztráció)
  • kapcsolattartás a termelési vezetőkkel és a munkavállalókkal
  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • rendelkezel legalább középiskolai végzettséggel, előny a felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • 1-3 év tapasztalatod van hasonló munkakörben, előny ha van szolgáltatási szektorban tapasztalatod
  • magabiztosan használod az angol nyelvet
  • pontosan, precízen végzed el a rád bízott feladatokat
  • magabiztosan használod a Microsoft termékeket (Excel, Word)
  • úgy érzed, hogy csapatjátékos vagy
  • türelmes és segítőkész személynek tartod magad

Amit kínálunk:

  • munkavégzéshez szükséges mobiltelefont, laptopot
  • partnerlátogatáshoz céges autó
  • negyedéves bónuszt
  • masszázsnapot havonta
  • cafeteriát
  • kutyabarát munkahelyet
  • a születésnapod hetén +1 szabadnapot
  • támogatjuk a bejárásodat
  • tréningeket, képzéseket, mert hiszünk benne, hogy mindig lehetünk jobbak

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helye: Budapest
Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Czifra Gitta