HR szolgáltató cégünk székesfehérvári csapatába keressük új, HR terület iránt érdeklődő munkatársunkat. Ha kedveled a kihívásokat, és nem riadsz vissza, ha az nap, mint nap meg is talál, vagy olykor rugalmas hozzáállást igényelnek a feladatok, és ez is belefér neked, akkor Téged keresünk!

A munkakör megnevezése:

HR Koordinátor angol nyelvtudással

Feladatok:

  • Fizikai toborzás-kiválasztási és munkaerő-kölcsönzési projektek koordinálása, támogatása
  • Toborzás és kiválasztási eljárás kapcsán felmerülő minden operatív feladat ellátása
  • Potenciális jelöltek adatbázisból történő felkeresése, jelentkezők és jelöltek tájékoztatása
  • Interjúk, tesztírások szervezése, lebonyolítása akár a partnercégek telephelyén is
  • Munkavállalókkal, partnercégekkel történő napi szintű kapcsolattartás személyesen, telefonon, e-mailben
  • Kölcsönzött munkavállalókkal kapcsolatos napi feladatok támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Magabiztos, középszintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Fiatalos, lendületes, rugalmas személyiség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Amit kínálunk

Lehetőséged nyílik betekinteni komplex HR folyamatokba és piacképes tapasztalatot szerezni a HR szakmában, mindezt egy ismert, jó nevű, stabil vállalatnál.

Valamint:

  • Szakmai továbbképzések
  • Támogató csapat
  • Stabil vállalati háttér
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, kedvezménykártya, egészségügyi szakellátások igénybevétele, kedvezményes üdülési lehetőségek, stb.)
  • Utazási/bejárási támogatás
  • Céges autó (partnercégek látogatása esetén)

Munkáltató profilja:

"Büszkék vagyunk rá, hogy 100 %-ban magyar tulajdonú vállalatként, több mint 150 szakértő kollégánk tapasztalatának és szakmai tudásának köszönhetően az ország egyik piacvezető humán szolgáltató és tanácsadó vállalata lehetünk."

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

A jelentkezéseket bérmegjelöléssel kiegészítve kérjük elküldeni!

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • HR generalista, Specialista
Cégnév: Pannonjob Kft.