Innovatív és proaktív csapatunkba keressünk az új munkatársunkat

Feladatok:
  • Toborzás-kiválasztási és munkaerő-kölcsönzési projektek koordinálása, támogatása
  • Toborzás és kiválasztási eljárás kapcsán felmerülő minden operatív feladat ellátása
  • Potenciális jelöltek adatbázisból történő felkeresése, jelentkezők és jelöltek tájékoztatása
  • Interjúk, tesztírások szervezése, lebonyolítása akár vidéki helyszíneken is
  • Partnercégekkel történő napi szintű kapcsolattartás személyesen, telefonon, e-mailben
  • Kölcsönzött munkavállalókkal kapcsolatos napi feladatok támogatása
  • Szálláson elhelyezett munkavállalók koordinálása
  • Bérszámfejtés támogatása
  • Nyilvántartások készítése
Elvárások:
  • Középfokú iskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Ügyfélközpontú  gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Rugalmasság
  • Lendületes személyiség
Előnyök:
  • Munkaerő - kölcsönzés területén szerzett releváns szakmai tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Kellemes munkakörnyezetet
  • Kihívásokkal teli, érdekes, változatos munkát
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Szakmai továbbképzéseket, fejlődési és karrier lehetőséget
  • Stabil, megbízható munkahelyet kínálunk
Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 201759456
Cégnév: Pannonjob Human Szolgáltató és Tanácsadó Kft.