Mik lesznek a feladataid HR tanácsadóként?

  • Teljes körű toborzási, kiválasztási projektek menedzsmentje
  • Pozíciók átbeszélése, felvétele, meghirdetése.
  • Ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Jelöltek felkutatása a pozíciókra, sourcing, telefonos előszűrés
  • Jelöltek interjúztatása (online/személyesen) és a velük való kapcsolattartás a folyamat kezdetétől a lezárásáig.
  • Új, potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel és a Randstad szolgáltatásainak bemutatása/értékesítése.

Elvárások:

Jelentkezz, ha:

  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel - preferáltan sales vagy pénzügyi területen!
  • Feladataid elvégzése során a HR/recruitment is szerepet kapott
  • Minimum aktív, középfokú angol nyelvtudással rendelkezel - mind írásban, mint pedig szóban!
  • Imádsz kapcsolatot tartani, új embereket megismerni
  • Csapatjátékos vagy, ugyanakkor az önálló munkavégzés is közel áll hozzád!
  • Szereted a kihívást, pörgést, változatosságot
  • Fontos számodra az összetartó csapat és a folyamatos visszajelzés

Egyéb információ az állásról:

  • 2020-ban, immár harmadik alkalommal a Randstad bekerült a Szerethető Munkahelyek versenyén a TOP 35 nagyvállalat közé, és 1. helyezést ért el a "Dolgoznék itt" különdíj kategóriában is
  • Jelenleg teljes home office-ban dolgozunk. Hosszú távon is heti több napos home office-ban gondolkodunk, de azért reméljük, hogy az év végén átadásra kerülő 13. kerületi új irodánkban már személyesen is együtt ihatunk egy kávét két meeting között
  • Befogadó szakmai csapat sok színes személyiséggel
  • Hiszünk a pozitív és a konstruktív visszajelzés erejében, vállalati kultúránk fontos része a sikerek megünneplése és a folyamatos fejlődés visszajelzéssel támogatása
  • A személyes befolyásod szintén érezhető lesz a kollégáink életében és karrierjében is. A csapatunkhoz való csatlakozás azt jelenti, hogy jó emberekkel fogsz együtt dolgozni. Mindez elengedhetetlen nyitott, vállalkozó szellemű és élénk vállalati kultúránk fenntartásához. Természetesen keményen dolgozunk, de ez a kemény munka megtérül és a sikereinket közösen ünnepeljük meg. Ez a kultúra fog körülvenni téged, legyen szó világszerte bármely Randstad irodánkról.
Cégnév: Randstad Hungary Kft.
Kapcsolattartó: <ul> <li style="font-weight: 400;" aria-level="1"><span style="font-weight: 400;">Az alapbér és cafe