Főállásba és egyszerűsített foglakoztatásba is keresünk Munkavállalókat!
Beosztás : 24/48                                                                                                                                                                                                                    Munkaidő kezdete: 7 óra

Feladatok:

  • Vezetők tájékoztatása a rendellenességekről, beavatkozásokról
  • Az objektum működését biztosító rendszabályok betartatása
  • Kulcsok kezelése
  • Vagyonvédelmi jogszabályok betartatása
  • Terület ellenőrzési feladatokat ellátása
  • Rendkívüli események bekövetkezésekor intézkedések végrehajtása

Elvárások:

  • Érvényes személy-és vagyonőri végzettség és kamarai tanúsítvány

Amit kínálunk:

  •  Nálunk nincs alvállalkozó!
  •  Bejelentett munkaviszony, törvényesen foglalkoztatás, saját állományban, munkaszerződéssel(adókedvezmények, munkáltatói igazolás, stb.)
  •  Minden hónapban pontosan és határidőre bankszámlára utalt fizetés (éjszakai, műszak és ünnepnapi pótlékok)
  •  Fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz
  •  Ingyenesen biztosított formaruházat
  •  Élet- és balesetbiztosítás minden munkavállalónknak
  •  Kiszámítható munkaidőbeosztás

Jelentkezésedet fényképes önéletrajz csatolásával a terület megjelölésével a hr@securitas.hu e-mail címre várjuk!

  • Fényképes önéletrajzodat a hr@securitas.hu e-mail címre várjuk!
Cégnév: Securitas Biztonsági Szolgáltatások Magyarország Kft.
Kapcsolattartó: Turi Erika