Pannonjob Kft.

Gyere hozzánk, szerezz nálunk szakmai tapasztalatot! Bővülő csapatunkba keressük lelkes, új munkatársunkat

Junior társadalombiztosítási ügyintéző

munkakörbe

Feladatok:

  • Társadalombiztosítási ellátások elszámolásának előkészítése
  • Az egyes ellátások elszámolásával kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kimutatások-, statisztikák-, nyilvántartások előkészítése

Elvárások:

  • Bér-, és TB ügyintézői szakirányú végzettség
  • Társadalombiztosítási ellátásokhoz kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • Megbízhatóság, precizitás, önállóság, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Microsoft Office (Word, Excel) naprakész ismerete valamint magabiztos és önálló használata

Előnyök:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Nexon szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, pörgős, érdekes és változatos munka
  • Szakmai tréning lehetőség
  • Fiatalos, családias munkahelyi légkör
  • Stabil vállalati háttér

Munkáltató profilja:

"Büszkék vagyunk rá, hogy 100 %-ban magyar tulajdonú vállalatként, több, mint 160 szakértő kollégánk tapasztalatának és szakmai tudásának köszönhetően az ország egyik piacvezető humán szolgáltató és tanácsadó vállalata lehetünk."

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a honlapunkon tekinthető meg.

Cégnév: Pannonjob Kft.