Az agrár- és élelmiszeripari gazdálkodók, valamint vállalkozások hatékony képviseletéért felelős Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) jelenleg:
munkakörbe keres kollégát Budapestre.

Feladatok:

  • havi bérszámfejtés teljes körű ellátása
  • költségtérítési igények elbírálása, rögzítése
  • nettó bérek és járulékainak banki utalásának előkészítése, jóváhagyatása és átadása a pénzügyi ügyintézőnek
  • kifizetőhelyi tb ügyintézői feladatok ellátása
  • béren kívüli juttatások kezelése
  • munkaviszony létesítésével, módosításával és megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés
  • munkaügyi feladatok, munkáltatói igazolások, munkaügyi statisztikák elkészítése
  • bel- és külföldi hivatalos kiküldetések jogszabályi megfelelőségének ellenőrzése, elszámolása
  • kereseti, munkaviszony és egyéb igazolások elkészítése
  • 08-as bevallások készítése
  • jelentések és bevallások (havi, negyedéves) készítése és továbbítása az illetékes szervek felé

Elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • legalább 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • naprakész munkajogi-, TB és adózási ismeretek
  • magabiztos számítógépes ismeret
  • határozott, megbízható, terhelhető személyiség
  • pontosság, precizitás, határidők betartása
  • együttműködési készség, csapatmunka

Amit ajánlunk:

  • stabil, megbízható munkahely
  • határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony
  • versenyképes juttatási csomag, cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Bér- és TB ügyintéző”.