Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, töltse ki a lent található jelentkezési űrlapot, valamint küldje el részünkre fényképes szakmai önéletrajzát bérigényének feltüntetésével.

Bér- és TB ügyintéző
69

Feladatok

  • Különböző partnercégek munkavállalóinak teljes körű bérszámfejtése
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos bérügyintézés
  • Utalások, levonások kezelése (bírósági letiltás, adóelőleg, járulékok stb.)
  • Munkaügyi adminisztratív feladatok teljes körű ellátása
  • Kapcsolattartás a telephelyekkel, munkavállalókkal és hivatalokkal
  • Hatóságok felé történő adatszolgáltatás (kimutatások, statisztikák, bevallások)
  • Tb kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása és kifizetése ( táppénz, CSED, GYED, üzemi balesetek)
  • Riportok készítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség, bérszámfejtő és TB képesítés
  • BABÉR bérszámfejtő program ismerete, használatában szerzett nagyfokú jártasság
  • Naprakész munkaügyi, munkajogi, (adózási) ismeretek
  • Önállóság, munkavégzés, terhelhetőség, megbízhatóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Excel ismerete)
  • Előnyt jelenthet a min. 2 éves bérszámfejtői gyakorlat

Amit kínálunk

A Delego Consulting Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Saját csapatunk bővítése céljából munkatársat keresünk Bérszámfejtő és TB ügyintéző munkatárs pozícióba

A munkakör jellegéből adódóan olyan kollégát keresünk, aki munkájában nagyfokú dinamizmus mellett tud maximális precizitással dolgozni és kellően elhivatott szakmája kihívásai iránt, valamint nagyfokú ismerettel rendelkezik BABÉR bérprogram használatában!

  • Kifejezetten hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttér, támogató környezet
  • Dinamikus, fiatalos csapat, egyben jó hangulatú, családias légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Teljes munkaidős pozíció
  • Belvárosi iroda (Budapest 6. kerület)

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: DELEGO CONSULTING Kft.