Lépést tartunk a jövőddel!

Több, mint 10 éve Magyarországon, több, mint 4000 munkavállaló. Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak, hogy naponta több százezer vásárlónk elégedetten távozzon üzleteinkből.

Csatlakozz hozzánk most!

Az ön feladata

  • új belépők rögzítése a rendszerben, személyi anyagok feldolgozása
  • a bérelszámolással kapcsolatos kérdések megválaszolása
  • személyügyi riportok készítése
  • törvényi bevallások elkészítésében való részvétel/támogatás
  • személyi dokumentumok archiválása
  • munkaszerződések összeállítása és módosítása
  • betegségek feldolgozása, táppénz kezelése (TB kifizetőhely)
  • munkavállalók kiléptetése és ennek adminisztrálása
  • letiltások kezelése
  • kormányhivatallal, üzemorvossal, társosztályokkal és a logisztikai központtal való kapcsolattartás
  • beérkező posta iktatása és rendszerezése

Az ön profilja

  • 3-4 év multinacionális környezetben szerzett bérszámfejtői tapasztalat
  • erős bér-, TB- és munkajogi ismeretek
  • német vagy angol középfokú nyelvtudás előnyt jelent
  • SAP ismerete előnyt jelent
  • precíz, rendszerető szemléletmód

Amit kínálunk

  • változatos munkakör egy dinamikus, fiatalos csapatban
  • jól felszerelt, modern környezet
  • hazai és nemzetközi karrierlehetőség
  • folyamatos szakmai fejlődés, képzések
  • versenyképes fizetés
  • kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 86%-a helyett a 100% térítése
  • Erzsébet kártya és Lidl kártya
  • nagy értékű egészségprogram

Jelentkezzen most

Kérjük, amennyiben úgy érzi, szakmai tapasztalatai, végzettsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal, küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja.