MPT Security Zrt.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Humán erőforrás előadó

AZ MPT Security Zrt. Magyarország egyik vezető készpénzlogisztikai - biztonságtechnikai szolgáltató nagyvállalata.

Főbb feladatok, munkák:

  • munkavállalók ki- és beléptetésével kapcsolatos dokumentáció készítése
  • munkaügyi és HR nyilvántartások naprakész vezetése
  • aktív részvétel egyes toborzási feladatokban
  • napi szintű kapcsolattartás a vállalat társosztályaival

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • adminisztratív irodai tevékenység terén szerzett gyakorlat
  • jó problémamegoldó készség
  • önálló, céltudatos munkavégzés
  • erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • toborzás terén szerzett korábbi tapasztalat
  • adminisztráció terén szerzett korábbi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • komfortos irodai munkakörnyezet
  • biztos munkáltatói háttér
  • versenyképes juttatási csomag
  • szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • HR Business Partner

A Jelentkezem gombra kattintva, kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát. Kérjük, jelölje meg bérigényét is!
Cégnév: MPT Security Zrt.