A Nitrogénművek Zrt.-t 1931-ben alapították és ma Magyarország legnagyobb műtrágyagyára. Vállalatunk a 100%-os magyar tulajdonban lévő Bige Holding Csoporthoz tartozik, büszkék vagyunk arra, hogy 2015. és 2018. között önerőből 110 milliárd forint értékű beruházást valósítottunk meg. Cégcsoportunk külföldön és belföldön is folyamatosan fejlődik, „Genezis” márkanevünk világszerte ismert.

Csapatunk bővítésére várjuk jelentkezését

HR ügyintéző

munkakörbe

olyan szakember személyében, aki

  • szakirányú végzettséggel rendelkezik és több éves szakmai tapasztalatot és gyakorlatot szerzett,
  • adó-, TB- és munkaügyi jogszabályok naprakész ismeretének és gyakorlati alkalmazásának birtokában van,
  • felhasználói szintű, magabiztos számítógépes ismerettel és készséggel bír, különösen Excel és Word program ismerete,
  • jellemzője a nagyfokú munkabírás, stressz tűrő képesség, megbízhatóság, pontosság és diszkréció,
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs készséggel rendelkezik, önálló munkavégzésre képes,

A leendő munkatárs fő feladata lesz az alábbi munkafolyamatokban történő aktív részvétel:

  • munkavállalók be- és kijelentése, karbantartása a bérprogramban, állományi listában, áthelyezés, egyéb adatváltozással kapcsolatos műveletek,
  • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása,
  • személyügyi intézkedések részbeni ellátása,
  • statisztikák, kimutatások készítése a vezetőség számára, a munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek elvégzése, hatóságok felé történő adatszolgáltatás,
  • bérszámfejtés előkészítésében közreműködés
  • aktív együttműködés a HR csoport munkatársaival, valamint a többi szervezeti egységgel, ill. külső vállalkozásokkal folyamatos kapcsolattartás.

Előny a pozíció betöltésénél:

  • a Nexon bér, Time modulok ismerete
  • bérszámfejtési ismeret
  • angol nyelvtudás

A munkavégzés helye a munkáltató pétfürdői székhelye.

Széles körű béren kívüli juttatások, sokoldalú, felelősségteljes munka, összetartó és támogató csapat!

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pétfürdő

A fényképes, részletes szakmai önéletrajzzal ellátott pályázatokat – bruttó bérigény megjelölésével - az alábbi címre kérjük eljuttatni:

Cégnév: Nitrogénmûvek Zrt.