Menton Jobs

HR projektvezető - Veszprém

Minősített foglalkoztatóként számunkra nagyon fontos partnereink és kollégáink elégedettsége is! Veszprémi kirendeltségünk keresi csapatának új tagját HR Projektvezető munkakörbe!

Várjuk jelentkezésed és légy vidám és összetartó csapatunk tagja mielőbb!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • Munkaerő kölcsönzési projektek önálló vezetése

  • Fizikai és szellemi munkaerő toborzása, kiválasztása

  • Új belépő és a kilépő munkavállalók munkaügyi adminisztrációjának teljes körű helyszíni kezelése és felügyelete

  • A munkavállalók felmerülő munkaügyi / bérügyi kérdéseinek, problémáinak egyeztetésében és kezelésében való részvétel

  • Bérszámfejtéshez szükséges adatok összegyűjtése és továbbítása a munkaügyi osztály részére (munkaidő nyilvántartás kezelése, jelenléti ívek feldolgozása stb.)

  • Számlázás előkészítése

  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel

  • A projekten dolgozó kollégák munkájának irányítása és ellenőrzése

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

  • HR és/vagy munkaügyi területen, munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalat

  • Toborzásban megszerzett tapasztalat

  • Minimum kommunikációképes angol nyelvtudás

  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

  • Microsoft Office erős felhasználói szintű ismerete

  • Kiváló kommunikációs képesség, stressztűrő-és problémamegoldó képesség, magabiztos, határozott személyiség

  • Precíz, pontos munkavégzés

  • Határozott fellépés, dinamikus személyiség, önállóság és gyors döntéshozó képesség

  • Jó időgazdálkodási készségek

  • Rugalmasság, önállóság, proaktív gondolkodásmód

Kiválasztásod során előnyben tudunk részesíteni, amennyiben:

  • Felsőfokú végzettség

  • Orosz nyelvtudás

  • Projektkoordinációban szerzett tapasztalat

  • Kisebb csapat irányításában szerzett tapasztalat

  • Ha azonnal tudsz kezdeni

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

  • Részese lehetsz egy minősített foglalkoztatói cégcsoport növekedésének

  • Piaci trendekhez igazodó alapbérben részesülsz, amely évente emelkedik

  • Az általad vezetett projektek után természetesen bónuszban is részesítünk

  • Céges LENOVO laptopot, valamint SAMSUNG okostelefont biztosítunk korlátlan használattal

  • Munkavégzéshez korszerű céges gépjármű, előre megbeszélés szerint, akár magánhasználatra is

  • Kirendeltségünk modern, mai trendeknek megfelelő, ahol korlátlan kávé és vízautomata is vár téged

  • Olyan csapatban dolgozhatsz, ahol a hétköznapi nehézségekben nem vagy egyedül, közös meetingek és közös feladatok segítenek abban, hogy megoldjuk a problémákat

  • Cégcsoportunk évente több alkalommal is fergeteges többnapos csapatépítőket szervez

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.