A thyssenkrupp több mint 200 év tapasztalatával és a legújabb csúcstechnológiával olyan fejlesztéseken dolgozik, amelyek az autóipar, a logisztika, a gyártechnológia és az acélgyártás területén meghatározó jelentőségűek. A vállalatcsoportunk több mint 106 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen, és évi 42 milliárd eurós forgalmat realizál.

Magyarországi kompetencia központunkban közel 1000 fős mérnökcsapatunkkal innovatív partnerként vagyunk jelen az autóipar egyik leggyorsabban és legizgalmasabban fejlődő szegmensében, az elektromechanikus kormányrendszerek területén. Kiemelkedő minőségű, high-tech fejlesztéseinkkel neves autógyárak igényeit elégítjük ki, fejlesztéseink pedig a világszerte autóba szerelt kormányrendszerek 25 százalékában megtalálhatóak. Mérnökeink olyan ma még nem létező megoldásokon is dolgoznak, amelyek megváltoztathatják az autóipar jövőjét.

HR projektvezető (Veszprém, részmunkaidő)

Feladatok

  • A veszprémi telephely következetes és hatékony támogatása HR szolgáltatásokkal, valamint az irodavezetői tevékenység ellátása
  • Toborzási tevékenység koordinálása az üzleti igények kielégítése érdekében
  • HR riportok elkészítése
  • Részvétel a tehetségértékelésben, a megbízások felmérésében, a költségvetés-tervezésben, a kompenzáció- és juttatás tervezésben, a fizetések felülvizsgálatában és az összes személyi ciklushoz kapcsolódó folyamatban
  • Kapcsolattartás a Pannon Egyetemmel
  • Karbantartási munkálatok koordinálása, felügyelete

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (közgazdász, vállalati kommunikáció vagy HR területen)
  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • A munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • Önállóság
  • Priorizálási képesség

Amit kínálunk

  • Modern irodaházunkban kreatív környezetben dolgozhatsz
  • Rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel támogatunk (a legtöbb területen a havi munkaidő 60%-a)
  • Versenyképes fizetést és széleskörű juttatásokat (cafeteria és bónusz) biztosítunk számodra
  • Részese lehetsz egy sikeres, gyorsan növekvő technológiai vállalatnak
  • Új nyelveket tanulhatsz nálunk (5 nyelv közül választhatsz)
  • Szabadidős programokon kapcsolódhatsz ki (társasjátékok, sportolási lehetőség)

Thyssenkrupp Components Technology Hungary Ltd. Daróczi str. 1-3., H-1113 Budapest   |  Phone: +36 (1) 505-9159  |  Fax: +36 (1) 505-9101  |  www.thyssenkrupp.hu
Cégnév: ThyssenKrupp Presta Hungary Kft.