A cégről

A Pannon-Work Zrt. az ország egyik legnagyobb komplex HR szolgáltatásokat nyújtó vállalata. A cég teljes körű megoldást biztosít partnerei emberi erőforrással kapcsolatos kihívásaira. Jelenleg a győri csapatunkat szeretnénk bővíteni egy HR projektvezető kollégával.

Munkahely: Győr

Mikortól: 2022. január 5.

Feladatok

  • Megbízóink megrendeléseinek önálló kezelése, koordinálása
  • Megrendelések teljesítése, felelősségvállalás a projektek megvalósulásáért
  • Meglévő projektekkel kapcsolatos toborzási feladatok ellátása, álláshirdetések elkészítése
  • Jelöltek előszűrése, interjúk lebonyolítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a Megbízókkal és a munkavállalókkal
  • A munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása

Elvárások

  • Középfokú végzettség érettségivel
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépkocsi
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (preferáltan Word, Excel)
  • Közösségi média felületek aktív használata
  • Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Megbízható, precíz, gyors, hatékony munkavégzés
  • Kreativitás és rugalmasság a szervezési feladatokban

Előnyök

  • Bér/TB/Munkajogi ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkaidő

  • Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

  • Munkaidő hétfőtől péntekig
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria, törzsgárda program)
  • Utazási költségtérítés
  • Folyamatos képzések, fejlődési lehetőség
  • Barátságos céges kultúra
Cégnév: Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.