Csatlakozz hozzánk

Szeretnél egy befogadó és motivált HR csapat tagja lenni? Szeretnéd a benned szunnyadó erőt és tudást, értékteremtő HR projektekben kamatoztatni?

Hiszel az emberekben és neked is az a célod, hogy elhivatott és lelkes kollégákkal vedd körül magad?

Ha a fenti kérdésekre igen a válaszod, jelentkezz

HR Partner pozíciónkra

a budapesti központunkba.

Feladatok

  • Megyei és központi vezetők támogatása HR szakmai és stratégiai témákban, szoros együttműködés a mindennapokban felmerülő kérdésekben.
  • Oszágos toborzási és kiválasztási feladatok komplex kezelése; kreatív toborzási módszerek kidolgozása és megszervezése.
  • Új belépők beillesztésének támogatása, a beillesztési folyamatok fejlesztése.
  • Munka Törvénykönyvének és a munkajogi előírásoknak való megfelelés biztosítása.
  • HR tanácsadói szerepkör betöltése: az igazgatóságok sajátosságainak megállapítása, kritikus pontjainak meghatározása mentén megoldási javaslatok kidolgozása munkajogi szempontok figyelembevételével.
  • Szervezetfejlesztési, képzési és egyéb HR témájú projektekben való részvétel.

Elvárt iskolai végzettség

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség

Egyéb elvárások, tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • 5 év releváns szakmai tapasztalat

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködési készség, csapatmunka
  • Határozott, megbízható, terhelhető személyiség
  • Jó, hatékony kommunikációs készség
  • Konfliktuskezelés
  • Proaktivitás

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható munkahely;
  • versenyképes juttatási csomag;
  • dinamikus csapat;
  • modern irodai környezet, Home Office lehetőség;
  • teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Nemzeti Agrárgazdasági Kamara