NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Ha fontos számodra, hogy nap mint nap a legújabb technológiákat alkalmazd, szakmailag tovább fejlődj, ötleteidet megvalósítsd, tapasztalatodat elismerjék, csatlakozz hozzánk, és velünk együtt könnyítsd meg a közigazgatási ügyintézést Magyarországon!

HR koordinátor

Az igazgatónk támogatása mellet, a képzési, személyügyi és HR business partner csapatunk mindennapi munkájában is meghatározó szerepet tölthetsz be.

A következő feladatok várnak:

  • Igazgatónk munkájának támogatása, megbeszélések szervezése, vendégek fogadása, dokumentumok aláíratása,
  • Belső HR kommunikációs tartalmak írásában és PPT előkészítésében meghatározó szereped lesz,
  • HR koordinátorként igazgatónk támogatása mellett a képzési csapat tagjaként a szerveztben Te fogod kezelni a tanulmányi szerződéseket, valamint feladatod lesz saját csapatépítőink szervezésében való aktív részvétel,
  • Igazgatóságunkon vezetett nyilvántartások és adatbázisok kezelése, naprakészen tartása,
  • HR folyamatokkal kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása, ezzel párhuzamosan papíralapú és elektronikus iratmozgások koordinációja,
  • Csapatunk által szervezett rendezvények (elismerő rendezvények, képzések, workshopok) adminisztratív támogatása,
  • Kapcsolattartás és együttműködés cégen belül más osztályokkal és támogató kollégákkal,
  • Külső partnerekkel való kapcsolattartás, megrendelések, számlák kezelése.

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Felsőfokú iskolai végzettséggel rendelkezel HR, pszichológia vagy kereskedelem és marketing területen,
  • Jó szövegírói készség, szövegírás szeretete jellemez,
  • Érdeklődsz a HR iránt, ezen területen képzeled el szakmai jövődet,
  • Felhasználói szinten kezeled az irodai informatikai alkalmazásokat,
  • Munkavégzésedet az önállóság, rugalmasság, a megoldás-orientált szemlélet jellemzi,
  • Jól tudsz kezelni párhuzamosan futó feladatokat, és nem okoz gondot, ha gyorsan kell váltanod az egyes feladatok között,
  • Úgy érzed, hogy a kommunikáció az erősséged, másokkal könnyen megtalálod a közös hangot.

Előnyt jelent Számodra:

  • Támogató munkakörben vagy képzési területen szerzett tapasztalat,
  • Találkoztál már olyan támogató rendszerekkel, mint az SAP vagy egyéb dokumentumkezelő rendszer.

Ha minket választasz:

  • Rugalmas munkarendben dolgozhatsz irodánkból,
  • Teljes munkaidős, de akár 4-6 órás foglalkoztatásra is nyitottak vagyunk,
  • Széles körű magánorvosi és egészségügyi ellátásokat biztosító egészségbiztosítást nyújtunk,
  • Folyamatosan bővülő elemeket tartalmazó cafetéria keretet biztosítunk,
  • All You Can Move, aktív sportélet, biciklibarát munkahely vár,
  • Hosszútávon stabil munkahelyre számíthatsz.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Infopark Neumann János utca 1.

Önéletrajzodat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.

Cégnév: NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság