HR koordinátor

Leírás

Szeretnéd egy piacvezető HR szolgáltatónál kamatoztatni tudásod azzal, hogy a munkavállalók személyügyi dokumentációit kezeled?

Gyere és légy része szakértő csapatunknak, ahol egy támogató, családias környezetben végezheted munkádat!

Feladatok

  • Dolgozók be- és kilépési folyamatának koordinálása, munkaviszony változásaival kapcsolatos ügyintézés
  • Kimutatások, riportok készítése, munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • Belső és külső adatszolgáltatásokban való részvétel, ellenőrzések támogatása
  • Bérszámfejtés-előkészítési feladatok: biztosított bejelentéshez adatszolgáltatás, elszámolások ügyintézése, ellenőrzése
  • Cafeteria és egyéb juttatások nyilvántartása
  • Jelenléti adatok nyilvántartása
  • Képzési és fejlesztési programok segítése, oktatások szervezése

Elvárások
  • Workday program magas szintű ismerete
  • NexonHR, illetve Nexon BBR és számfejtő programok átfogó ismerete
  • Magabiztos excel tudás
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk
  • Széleskörű béren kívüli juttatások
  • Professzionális, támogató csapat
  • Jó hangulatú, kellemes irodai munkakörnyezet
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Gödöllő

Cégnév: Trenkwalder Kft