Prohumán 2004 Kft.
Szívesen dolgoznál Magyarország piacvezető HR szolgáltatójánál? Szeretnél egy fiatalos, dinamikus szakmai csapat tagja lenni? Foglalkoztál már megváltozott munkaképességű személyek munkaügyi dokumentációjával, vagy szívesen bővítenéd eddigi HR tapasztalataidat ezen a téren is? Ha a kérdésekre igennel válaszoltál és a lenti elvárások jelentős része igaz rád, akkor szeretettel várjuk jelentkezésedet a Prohumánhoz!

HR munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Megváltozott munkaképességű munkavállalókkal kapcsolatos projektek teljes körű kezelése
  • Munkavállalók személyügyi anyagainak, nyilvántartásának pontos vezetése
  • Munkaviszonnyal kapcsolatos adminisztráció határidőre történő elkészítése
  • Bérszámfejtés előkészítése, támogatása
  • Szoros együttműködés a társterületekkel
  • Kapcsolattartás állami és szociális szervezetekkel
  • Pályázati anyagok dokumentációjának kezelése
  • Rendszeres kapcsolattartás munkavállalókkal, szükség szerint családtagjaikkal
  • Esetenként partner/telephely látogatások

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Munkaügyi / HR projektvezetői feladatok ellátásában szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Naprakész munkaügyi ismeretek
  • Szociális érzékenység
  • Microsoft Office programok magabiztos használata
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • Proaktív hozzállás
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Megváltozott munkaképességű személyek foglalkoztatásában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Releváns felsőfokú szakképzettség/egyetemi végzettség

Amit kínálunk:

  • Magyarország első számú HR szolgáltató cége általi stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how
  • Komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítmény alapú ösztönző, cafeteria, belső képzések)
  • Home office lehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Jól megközelíthető, modern iroda

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

XIV. kerület

A pozíciót megpályázni a 'Jelentkezem' gomb megnyomását követően fényképes, magyar nyelvű önéletrajz csatolásával, valamint fizetési igény megjelölésével lehetséges.
Cégnév: Prohumán 2004 Kft.