Partnercégünk dinamikusan fejlődő magyar tulajdonban lévő építőipari vállalat, aki jövőbeli HR folyamatokért felelős kollégáját keresi. Ha egy igazi Tyúkanyó vagy, aki szeret segíteni másoknak és könnyedén talál megoldásokat, akkor jelentkezz!

HR munkatárs

pozícióba

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Toborzási és kiválasztási folyamatokban való aktív részvétel: hirdetések kezelése, bejövő pályázókkal való kapcsolattartás, interjú szervezés és lebonyolítás
  • Új belépő munkavállalók beléptetési folyamatának támogatása: onboarding tréningek szervezése, munkaügyi dokumentáció összeállítása, kezelése
  • Munkaköri leírások, munkaszerződések készítése
  • Meglévő kollégák szakmai fejlődésének támogatása, egyéni segítségnyújtás
  • Szolgáltató cégekkel való szoros kapcsolattartás
  • Munka- és környezetvédelmi tanácsadók koordinálása

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Van már legalább 2-3 év releváns tapasztalatod HR területen
  • Magabiztosan mozogsz az MS Office programokban
  • Van B kategóriás jogosítványod
  • A munkában precizitás és pontosság jellemez, szeretsz és tudsz is odafigyelni másokra
  • Könnyen észreveszed a problémákat, akadályokat és innovatív ötletekkel segíted azok megoldását

Ami vár Rád:

  • Egy összetartó csapat, akik munkán kívül is csinálnak közös programokat
  • A régióban kiemelkedő munkabért
  • Egy kihívások és sok szakmai fejlődési lehetőséget kínáló munkakörnyezetet, ahol a munkádat minden tekintetben elismerik
  • Megfelelő szabadság a szakmai döntések meghozatalában

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Profession Services