A Yusen Logistics cégcsoport tagjaként azon dolgozunk, hogy a szállítmányozási és raktározási szolgáltatásaink folyamatos fejlesztésén keresztül világszinten ismert és elismert logisztikai szolgáltató partnerré váljunk.

Munkáltatóként elkötelezettek vagyunk a szervezeti kultúra folyamatos fejlesztése iránt, ami megjelenik vállalati értékeink között is:

Committed – Connected – Creative

HR munkatárs

TÉGED KERESÜNK, HA

  • Szakmai tovább fejlődési lehetőséget keresel egy nemzetközi szolgáltató cégnél
  • Szeretsz emberekkel foglalkozni, nyitott és érdeklődő vagy, de a napi HR adminisztrációtól sem ijedsz meg
  • Szeretnéd a meglévő HR tudásodat bővíteni, professzionális támogatást nyújtani a munkatársaknak és vezetőknek
  • A megváltozott munkaerőpiaci helyzethez alkalmazkodva kreatív ötletekkel támogatod a HR munkáját
  • Munkádat precízen, alaposan és felelősségteljesen végzed

ALAPVETŐ ELVÁRÁSAINK FELÉD

  • HR területen (előny: HR generalista terület) 1-2 éves munkatapasztalat
  • Munkaügyi, munkajogi alapismeretek
  • Angol nyelv legalább középszintű ismerete, írásban és szóban is
  • Magabiztos számítógépes és MS Office ismeretek

AMIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI

  • Változatos feladatok és izgalmas kihívások várnak
  • Szakmai fejlődési lehetőség és folyamatos tanulás
  • Jó hangulatú, energikus csapat
  • Lehetőség nemzetközi projektekben való részvételre
  • Home Office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
  • HR adminisztráció
  • Üzleti támogató központok
  • HR támogatás

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, jelentkezésedet az önéletrajzoddal együtt a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: Yusen Logistics (Hungary) Kft.