Több mint 17 éve piacon jelenlévő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és további HR szolgáltatásokkal foglalkozó magyar tulajdonú cégcsoport keres tapasztalt új kollégát tatabányai csapatába

HR KOORDINÁTOR UKRÁN NYELVTUDÁSSAL

A leendő munkatárs feladatai:

  • Kirendeltségvezető és Projektvezető munkájának támogatása
  • Ukrán munkavállalók teljeskörű dokumentációjának ügyintézése
  • Szállást biztosító projekt teljeskörű támogatása
  • Napi kapcsolattartás a szállást biztosító partnercégekkel
  • Jelöltek szállásról történő utaztatásának megszervezése és lebonyolítása felvételi, oktatási és orvosi vizsgálatra
  • Bevándorlási hivatal OEP, NAV teljeskörű ügyintézésében való aktív részvétel (központi segítséggel)
  • Munkaszerződések és egyéb dokumentációk előkészítése
  • Kiválasztásokon való aktív részvétel, tolmácsolási feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a jelöltekkel, új belépő munkavállalókkal kapcsolattartás
  • Ad-hoc feladatok ellátása kirendeltségvezetővel egyeztetve
  • A cég üzleti érdekeinek és értékrendjének maximális képviselete, jó hírének erősítése.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Ukrán nyelvismeret – tárgyalóképes
  • Minimum középfokú végzettség
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Internet, Power Point)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Saját gépjármű
  • Komárom-Esztergom megyei tartózkodási hely

Amit nyújtunk:

  • Stabil és megbízható vállalat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges telefon,laptop
  • Céges autó használata munkavégzésre
  • Komplex szolgáltatásokat kínáló cég, változatos munka
  • Kellemes, barátságos környezet

Munkavégzés helye:

  • Tatabánya, esetenként Közép Magyarország

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Ukrán (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Tatabánya

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Cégnév: Work Force Kft.