Get Work Trend Kft.

Amit kínálunk:

  • Pozíciódhoz megfelelő ösztönző juttatási csomag
  • Teljesítmény orientált prémium rendszer
  • Fiatalos munkakörnyezet és csapat
  • Céges gépjármű
  • Csapatépítő programok
  • Folyamatos szakmai kiteljesedés, fejlődés
  • Céges tréningek (GetWork Akadémia) és szakmai előadásokon való részvétel

HR KOORDINÁTOR (MAGYAR- UKRÁN NYELVEN) - ORSZÁGOS

RÓLUNK: Nálunk lehetőséged lesz teljeskörűen, akár önállóan, felelősségteljes projektek támogatására, melyben közvetlenül a vezetőd támogat. Aktívan részt veszel, és szerves része leszel a Cég image-nek építésében. Szeretünk másképp gondolkodni, ezért bízunk benne, hogy rengeteg ötleted, és terved lesz számunkra, melyek megvalósításában is számítunk rád. Ha fontos számodra a közvetlenség a vezetőség részéről is és a szakmai kihívás, akkor itt a helyed, Csatlakozz hozzánk.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: országos, megegyezés szerint

Feladataid lesznek:

  • Közvetlen vezetőd munkájának támogatása, elsősorban a projektek operatív megvalósításában
  • Ukrán ajkú jelöltek előszűrésében és tesztelésében való részvétel
  • Jelöltek nyomon követése a kiválasztási folyamat alatt
  • Toborzó alvállalkozókkal való aktív kapcsolattartás
  • Ukrán munkavállalók határátlépési dokumentációjának előkészítése
  • Tolmácsolási és fordítási feladatok ellátása ukrán-magyar nyelven
  • Felvételt nyert ukrán munkavállalók munkavállalási engedélyének ügyintézése
  • Ügyfélszolgálat, ügyfélfogadás ellátása irodában és külső helyszínen
  • Munkavállalók személyügyi anyagainak (pl: orvosi alkalmasságik, be és kilépő dokumentumok, személyi okmányok stb.) pontos kezelése
  • Bérszámfejtéshez szükséges dokumentációk begyűjtése, feldolgozása

Amit Tőled várunk:

  • Legyél elkötelezett a szakmai igényesség és a hosszú távú partnerkapcsolatok kialakítása iránt
  • Szeress, és tudj emberekkel kommunikálni, akár ukrán, akár magyar nyelven
  • Találj kihívást a megoldhatatlannak tűnő helyzetek kezelésében
  • Minimum 1 éves ukrán állampolgárságú munkavállalókkal való releváns munkaerő-kölcsönzési tapasztalat
  • Van jogosítványod és szeretsz is vezetni!
  • Előny lehet saját gépjármű!

Ha felkeltettük az érdeklődésed jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva.

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Cégnév: Get Work Trend Kft