ABB Installációs Készülékek Kft.

Hr koordinátor

Ebben a pozícióban a jó hangulatú HR csapatunk tagjaként, a vállalati HR terület munkájába bekapcsolódva támogathatod szaktudásoddal egy vezető globális technológia vállalat kecskeméti gyáregységének működését.
Fő profilunk: fröccsöntéssel készülő kábelkötegelők gyártása, valamint ipari lámpatestek, nyomtatott áramkörök összeszerelése.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Toborzási és kiválasztási folyamatok koordinálása, interjúk szervezése és lebonyolítása
  • Munkaviszonnyal kapcsolatos teljes körű munkaügyi ügyintézés (beléptetés, foglalkoztatás, kiléptetés), és az ehhez kapcsolódó munkajogi dokumentációk elkészítése
  • Kiszervezett bérszámfejtés támogatása, ellenőrzése, bérelszámoláshoz kapcsolódó dokumentumok teljes körű kezelése
  • Munkavállalók adatainak nyilvántartása SAP HR rendszerben
  • Képzések, tréningek megszervezése
  • A dolgozók be-és haza szállításának szervezése, felügyelete
  • Folyamatos kapcsolattartás a munkavállalókkal, mindennapi ügyeik intézése (munkáltatói igazolások, jelenléti ívek, munkaruha kiadás stb.)
  • HR riportok, kimutatások készítése

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú releváns végzettséged van,
  • Legalább 1-2 év HR szakmai tapasztalatod van, és a fent felsorolt feladatok legalább 50%-ában szereztél már gyakorlatot,
  • Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudásod van szóban és írásban egyaránt,
  • Kiváló kommunikációs készséged van, könnyedén és szívesen teremtesz kapcsolatot az emberekkel,
  • Microsoft Office programokat (Excel, Word, Outlook) magabiztosan alkalmazod,
  • Fontos számodra a megbízhatóság, precizitás és a diszkréció,
  • Rugalmas vagy és hosszú távon gondolkodsz.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét

Ha többre vagy kíváncsi, és úgy érzed, hogy szívesen kiaknáznád a Benned rejlő lehetőségeket egy piacvezető vállalat tagjaként, küldd el angol és magyar nyelvű önéletrajzod a karrier oldalunkon keresztül a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: ABB Installációs Készülékek Kft.