A DNS-SW Kft. 15 éves szakmai tapasztalattal várja leendő ügyfeleit. Átfogó IT segítséget nyújtanak partnereiknek a projektmenedzsment, szoftverfejlesztés, tervezés és tesztelés területén.

Feladatok:

  • Személyügyi anyagok karbantartása, kezelése
  • Toborzási folyamat adminisztrációjának támogatása
  • Rendszeres riportok készítése
  • HR vonatkozású kommunikációk, prezentációk és hírlevelek készítése

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok HR területen
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Keddtől csütörtökig 8 órás beosztások
  • Rugalmas, tanulmányokkal összeegyeztethető munkaidő
  • Heti minimum 20 óra

Amit kínálunk

  • Bérezés bruttó 1800 Ft/óra
  • Fiatalos és elhivatott csapat
  • Hosszú távú diákmunka

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet