HR Generalista

Partnerünk egy nagy múltú, svájci alapítású cég, mely mára a világ több, mint 100 országában van jelen, és nyújt magas színvonalú, minőségi szolgáltatást. A nemzetközi piacon megbízhatóságáról ismert vállalat egy új irányba mozdította a HR csapatát és ehhez keres egy HR GENERALISTA csapattagot.

Feladatod lesz

  • a nemzetközi átállásban való segítség, projektek bevezetése Magyarországra és a szervezet növekedésében (10%-os növekedés várható) való részvétel.

Amennyiben érzed a benned lévő energiát egy izgalmas projekt kapcsán, beszélsz angolul és van 4-5 év HR tapasztalatod, úgy várjuk jelentkezésed.

Feladatok:

  • munkaügyi dokumentációk elkészítése, karbantartása
  • havi bérszámfejtés előkészítésében való részvétel
  • munkavállalói nyilvántartás naprakész vezetése
  • havi kimutatások készítése (pl. szabadság nyilvántartásvezetése)
  • dolgozók kérdéseinek szakmai megválaszolása
  • részvétel a képzés tervezés megvalósításában
  • részvétel a toborzás és kiválasztási feladatok ellátásában
  • nemzetközi projektek támogatása
  • vállalati események megszervezésében való részvétel
  • belső kommunikáció kialakításában való részvétel
  • HR igazgató munkájának támogatása

Elvárások

  • felsőfokú végzettség HR szakirányon
  • 4-5 éves releváns HR tapasztalat
  • legalább egy bérprogram felhasználói szintű ismerete,
  • vállalatirányításirendszer adminisztrátori használata
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete és használata írásban és szóban
  • magabiztos felhasználói szintű MS Office 365 ismeretek,
  • precizitás, rugalmasság, önálló gondolkodásra való hajlandóság
  • hatékony problémamegoldó képesség
  • kezdeményező, együttműködő és szervezőkészség
  • ügyfélközpontú hozzáállás
  • stabil, megbízható munkáltató
  • 3 nap iroda, 2 nap home office lehetősége
  • versenyképes juttatási csomag, cafeteria
  • éves bónusz lehetőség
  • határozott, fair, humánus közvetlen vezető

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: EasyHiring Services Kft.