Legyünk együtt sikeresek!

Összeszerelő üzemi partnerünk részére keresünk leendő kollégát az alábbi pozícióba:

HR Generalista

Feladatok

  • Részvétel a létszámigények tervezésében, illetve a kapcsolódó projektek támogatása és kivitelezése;
  • Proaktívan új módszerek keresése a jelöltek vonzására és megtalálására, ezzel egyidejűleg a kapcsolódó HR-folyamatok fejlesztése, és új üzleti lehetőségek kiaknázása;
  • A felvételi és kiválasztási folyamat teljeskörű koordinációja, interjúk lebonyolítása;
  • Napi szintű együttműködés a vezetőkkel a toborzás és szervezetfejlesztés hatékony működése érdekében;
  • A cég stratégiai terveivel összhangban választ adni az embergazdálkodási kérdésekre, valamint a piaci helyzetre;
  • Magas szintű munkavállalói elkötelezettség kialakítása és fenntartása, csapatszellem erősítése a munkavállalókban;
  • A pozitív munkakapcsolatok elősegítése és fenntartása;
  • Alkalmanként a vezető helyettesítése munkájában, helyi szinten.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Magabiztos angol nyelvtudás;

Amit kínálunk

  • Cafeteria, negyedéves bónusz;
  • Stabil, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalati háttér;
  • Egyedi, előremutató gyártási technológiák, professzionális munkakörnyezet;
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség változatos és kihívásokkal teli feladatok által.

Előnyök

  • Releváns toborzási vagy HR generalista tapasztalat, de nem elvárás;
  • Kisebb csapat vezetésében szerezett tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Sárvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát.
  • Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.