Szeretnél egy stabil vállalathoz csatlakozni, ahol a HR teljes folyamatában részt vehetsz?
Önálló és talpraesett személyiség vagy, aki minden helyzetben feltalálja magát?

Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége HR GENERALISTA munkatársat keres.

Amennyiben a fenti kérdésekre igen a válaszod, ez a lehetőség most Neked szól!

Feladatok:

  • Logisztikai terület HR támogatása,
  • HR-rendszerek működtetése, részvétel új rendszerek bevezetésében, fejlesztésében,
  • Munkavállalói adatkezelés,
  • Munkavédelemmel kapcsolatos ügyintézés,
  • Kapcsolattartás a bérszámfejtéssel,
  • Dokumentációk előkészítése, rendszerezése,
  • Toborzás, kiválasztási folyamat lebonyolítása,
  • Képzési terv követése, tréningek szervezése,
  • Kapcsolattartás a vezetőséggel és a munkavállalókkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Min. 5 éves HR tapasztalat generalistaként, VAGY toborzásban és munkaügyi adminisztrációban,
  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodás,
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (EXCEL, Word, PowerPoint),
  • Nagyfokú önállóság, kreativitás.

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség HR területen,
  • Fizikai állomány, kiemelten logisztikai területen dolgozók kezelésében szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány.

Juttatások, ajánlat:

  • Bejelentett 8 órás munkaviszony,
  • Hosszú távú, biztos munkahely,
  • Változatos munka,
  • Alapbéren felüli juttatás: cafeteria, jutalom és éves bónusz,
  • Pontos kifizetés és elszámolás,
  • Szakmai képzési lehetőség,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Kellemes munkahelyi légkör,
  • Akár azonnali munkakezdés.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • HR / MUNKAÜGY: HR Generalista
  • HR / MUNKAÜGY: Vállalati toborzás/kiválasztás

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: 17. kerület, 2021 márciustól Nagytarcsa, ahová vállalati busz szállítja a dolgozókat.
  • Munkanapok: hétfőtől péntekig 08:00-tól 16:30-ig,
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázz!

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda