Feladatok

  • Teljesítményértékelési rendszer működtetése
  • Aktív részvétel a toborzási, kiválasztási folyamatban (interjúk szervezése, telefonos előszűrések lebonyolítása, toborzási adatbázis vezetése, jelöltek tájékoztatása, interjúztatás)
  • Új munkatársak onboarding folyamatának szervezése
  • Részvétel a humán erőforrás gazdálkodási témakörű szabályzatok, módszertanok, rendszerek kialakításában és működtetésében
  • Oktatói megbízási szerződések teljeskörű menedzselése
  • Erős munkajogi tudás
  • HR tevékenységgel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Adatfeltöltés, adatrögzítés, szerződéskezelés
  • Vezetők munkájának támogatása
  • Beléptetés / kiléptetés folyamatának szervezése, a kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, külső partnerekkel

Elvárások

  • Egyetemi/főiskolai közgazdász vagy HR szakirányú végzettséged van
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Angol nyelven kommunikációképes vagy, nemzetközi művészeinkkel fogsz kapcsolatot tartani
  • Önállóság jellemez
  • Proaktív munkavégzés
  • Erős a felhasználói szintű MS Office ismereted
  • Szervezettség és rendezett munkavégzés jellemez
  • Kommunikatív és nyitott személyiség vagy
  • Szeretsz csapatban dolgozni

Előnyt jelent

  • Nexon HR modul ismeret

Amit kínálunk

  • A munkabér megállapítására és a juttatásokra az Mt. szerinti rendelkezések, valamint az Egyetem belső szabályzatai az irányadók.
  • Folyamatos képzési, fejlődési, kapcsolatépítési lehetőség
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör

Céginformáció

Munkavégzés helye: Budapest, Infopark
Foglalkoztatás jellege: határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidő
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Adatkezelési tájékoztató: Az adatkezelés hozzájáruláson alapul, nyilatkozatával a pályázó kifejezetten, írásban hozzájárul a pályázatában foglalt valamennyi személyes adatának kezeléséhez. Az adatokat az egyetem szervezeti egységeinek munkatársai dolgozzák fel. Az adatokat rajtuk kívül a döntéshozó bizottság tagjai ismerhetik meg a pályázat elbírálásához szükséges mértékben és ideig. A nem nyertes pályázatok anyagát az adatvédelmi előírásoknak megfelelően a döntés kihirdetését követően haladéktalanul megsemmisítjük. Az adatkezeléssel kapcsolatban a pályázókat megilletik az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvényben biztosított jogorvoslati lehetőségek (21.-22. §).

Cégnév: Színház- és Filmművészeti Egyetem