Feladatok:

  • HR osztály operatív módon történő támogatása
  • Toborzás és kiválasztás folyamatában való aktív részvétel
  • Riportok, prezentációk és kimutatások készítése
  • Munkavállalói és vezetői kérdések megválaszolása
  • Jogszabályi változások nyomon követése
  • Társterületekkel való kapcsolattartás
  • Egyéb HR projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat munkaügyi adminisztráció területén
  • Munkajogi és bérszámfejtési folyamatok ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Rendelkezz saját autóval a bejárás érdekében
  • Rugalmas, együttműködő és ügyfélközpontú személyiség

Amit a cég kínál:

  • Piacképes alapfizetés
  • Bejárástámogatás
  • Cafeteria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye és ideje:

  • Csévharaszt
  • Hétfőtől péntekig kötetlen munkaidő

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda