Miskolc a te helyed
MKB Bank Nyrt.
Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő univerzális bankjaként küldetésünk, hogy ügyfeleink számára olyan termékeket és szolgáltatásokat nyújtsunk, amelyek segítik őket céljaik elérésében. HR üzleti partnerként a dedikált területek humán stratégiai támogatásában számítunk szakértelmedre. Amennyiben szívesen dolgoznál érdekes, változatos feladatkörben, és motiválnak a kihívások, jelentkezz csapatunkba!

HR business partner

Feladatok:

  • Teljes körű HR tanácsadás a számodra dedikált üzleti terület számára
  • Vezetők, munkatársak támogatása az egyes HR folyamatok implementálására
  • Teljesítményértékelési folyamat támogatása
  • Munkaügyi és munkajogi feladatok menedzselése társterület bevonásával
  • Ösztönzési rendszerek működtetése
  • Tehetségmenedzsment, utánpótlási folyamat koordinálása
  • Dolgozói elkötelezettség növelése vezetői coaching és munkavállalói fórumok által
  • Folyamatos kommunikáció biztosítása a vállalati értékeink mentén

Elvárások:

  • Legalább 5 éves nagyvállalati tapasztalat HR business partneri területen
  • Felsőfokú végzettség, preferáltan HR, gazdasági vagy pszichológia szakirány
  • Magas fokú stakeholder management
  • Motivált, proaktív személyiség, aki kihívásnak tekinti a folytonos változást
  • Támogató, ügyfélközpontú, vidám személyiség és attitűd

Előny:

  • Banki, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezést kínálunk
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát végezhetsz
  • Kedvezményes sportolási lehetőséget biztosítunk
  • Támogató, barátságos cégkultúrában, jó hangulatú csapatban dolgozhatsz
  • Karrierlehetőséget kínálunk Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő pénzintézeténél

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
  • Képzés, Fejlesztés
  • HR generalista, Specialista

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: MKB Bank Zrt.