HR Business Partner - ALSÓNÉMEDI

Nemzetközi jelenléttel rendelkező partnerünk megbízásából keresünk HR Business Partnert, ALSÓNÉMEDIBE.

Megbízónk szektorában kiemelkedő piaci szereplő, dinamikus növekedési időszakban – Azon szakértők jelentkezését várják, akik szívesen csatlakoznának ehhez a fejlődéshez, akik nyitott személyiségükkel, újító gondolkodásukkal szívesen részt vennének a 3 fős HR osztály életében.

Azon pályázók jelentkezését várjuk akik már rendelkeznek tapasztalattal, melyet stratégiai, HR business partner funkcióban szereztek. A pozíció kiemelet fontossággal bír mind a HR csapat, mind a cég életében.

Feladatok

  • A dedikált osztályok teljeskörű HR támogatása operatív és stratégiai szempontból ( 80 munkavállaló, melynek 50 % fizikai dolgozó)
  • Szoros együttműködés a terület felső és középvezetőivel
  • Startégiai HR projektek támogatása
  • HR megoldások kidolgozása az üzlet oldalán felmerült kérdésekre
  • Vezetői döntéselőkészítő anyagok elkészítése
  • Toborzás-kiválasztási folyamat koordinálása, végig kísérése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (HR vagy közgazdász)
  • Minimum 3-5 éves HR területen szerzett szakmai tapasztalat, ideálisan HRBP pozícióban
  • Minimum erős középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Önálló, proaktív munkavégzés, rendszerszemlélet
  • Üzletvezérelt gondolkodás
  • Nyitottság, gyors tanulási készség
  • Megbízhatóság, kezdeményezőkészség, gyakorlatias attitűd
  • Kiemelkedő együttműködési- és kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes fizetés (alapfizetés, bonusz, cafeteria, jubileumi prémiumok)
  • Nyeli képzések, belső és külső tréning lehetőségek
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Lehetőség otthoni munkavégzésre – heti egy nap
  • Kedves, valóban jó hangulatú csapat – akik mindenben segítik majd az új csapattagot.
Cégnév: Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o