A Get Work Trend Kft. 2004-es megalakulása óta nyújt Partereinek komplex megoldásokat személyzeti szolgáltatások minden területén.

A vállalati alapértékek között kiemelt a szakértelem, az ügyfélközpontúság és a törvényi megfelelőség. Büszkék vagyunk arra, hogy 2020-ban, már második alkalommal nyertük el a Szerethető munkahely díjat, a „Családbarát munkahely” elismerés pedig tükrözi cégünk gondoskodó és őszinte légkörét.

Bővülő csapatunkba keresünk

HR ASSZISZTENS

munkakörbe kollégát

Feladatok:

  • A HR tanácsadó munkájának segítése jelöltek felkutatásában
  • Előszűrések és tesztelések lebonyolításában való részvétel
  • Saját és Profession/Facebook/ CV- Online/ adatbázisok kezelése
  • Belső adatbázisban való teljeskörű rögzítés, jelöltek nyomon követése a kiválasztási folyamat alatt
  • Jelölt anyagok, önéletrajzok előkészítése
  • Statisztikák, heti, havi riportok előkészítése
  • Folyamatos riportálás az aktuális kereséses státuszáról
  • Belépő/kilépő munkavállalók pontos tájékoztatása
  • Egyéb adminisztrációs és postázási feladatok

Elvárás:

  • Minimum középfokú végzettség, 1 éves HR területen szerzett tapasztalattal
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Magas szintű kommunikációs készség
  • Felsőfokú HR szakirányú végzettségű pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:

  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • A pozíciódhoz megfelelő juttatási csomag
  • Fiatalos munkakörnyezet és csapat
  • Csapatépítő programok
  • Folyamatos szakmai kiteljesedés, fejlődés
  • Céges tréningek (GetWork Akadémia) és szakmai előadásokon való részvétel

Ha felkeltettük az érdeklődésed jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva.

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Cégnév: Get Work Trend Kft