A Lidl Magyarország nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 2004 óta van jelen Magyarországon. Európa és a világ egyéb térségeinek vezető élelmiszer-kiskereskedelmi vállalatai közé tartozik, rendkívül fontos számukra a minőség és a jól működő partneri együttműködések. Csatlakozz Te is ehhez a csapathoz!

Feladatok:

  • Jelöltek telefonos előszűrése
  • Nyelvi készségeik tesztelése
  • Interjúk szervezése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • HR osztály munkájának segítése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony HR területen
  • 18. betöltött életév
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Középszintű angol és német nyelvtudás

Munkaidő

  • Heti minimum 25 óra vállalása
  • Hétfőtől péntekig irodai munkarendben, rugalmas beosztás alapján

Amit kínálunk

  • Bérezés: bruttó 2000 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is minimum 2000 Ft lesz
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Előnyt jelent:

  • Korábbi tapasztalat HR területen

Jelentkezés Amennyiben felkeltette érdeklődésed az alábbi pozíció, töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "Jelentkezem" fülre!

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet