Miskolc a te helyed

A Concorde Értékpapír Zrt.

HR asszisztens

munkatársat keres.

Az új munkatárs feladatai:

  • külső-belső rendezvények tervezése és szervezése
  • a menedzsment munkájának támogatása az emberi-erőforrásfejlesztést érintő kérdésekben
  • a marketing és tartalomgyártás terület tevékenységének támogatása
  • adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • felsőfokú, közgazdász végzettség
  • számítógépes ismeretek (Office)
  • angol nyelv ismerete (középfok/tárgyalóképes szint)

Az ideális pályázót jellemzi:

  • proaktivitás, önálló ötletek kidolgozása
  • könnyen együttműködő, pozitív, nyitott személyiség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • csapatmunkára való képesség
  • rugalmas, megoldásokat kereső gondolkodás
  • teherbíró, gyorsan változó jellegű feladatokban örömet lelő munkastílus

Előnyt jelenthet:

  • HR területen szerzett, 1-3 év szakmai tapasztalat
  • szakirányú végzettség
  • WordPress rendszer ismerete

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
  • HR adminisztráció
  • Üzleti támogató központok
  • HR támogatás

Ha érdekel a lehetőség, Harcsa-Elbert Orsolya HR vezetőnk kíváncsian várja az önéletrajzodat és motivációs leveledet a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva.

Mindenképpen örülni fogunk, ha beszélgethetünk!

Cégnév: Concorde Értékpapír ZRt.