Diákszövetkezetünk havonta mintegy 3000 diáknak alapozza meg a karrierjét és biztosít számukra munkalehetőséget a legnagyobb multinacionális cégek irodáiban, számtalan kereskedelmi üzletben és világcégek modern üzemeiben. Csatlakozz Te is a Mind-Diák csapatához!

Feladatok:

  • Önéletrajzok szűrése
  • Telefonos interjúk lebonyolítása
  • Riportok készítése
  • Ügyfelekkel, diákokkal való kapcsolattartás
  • Beosztáskészítés

Mindenre betanítunk!

Elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Haladó szintű MS Office ismeretek

Munkaidő

  • Hétköznaponként 08:30 és 17:00 között
  • Heti minimum 24 óra órarendedhez igazodó beosztásban

Amit kínálunk

  • Bruttó órabér 1500 Ft-tól 1800 Ft-ig
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is ennyi lesz
  • Céges mobiltelefon
  • Home office lehetőség 3 hónap után
  • Belvárosi, könnyen megközelíthető iroda a Blahánál
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Előnyt jelent:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, kereshetsz vele bátran a lenti email címen.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet
Jelentkezés online: remenyi.kalman@minddiak.hu