Miért minket válassz?

  • A Randstad Magyarország piacvezető HR szolgáltató cége, így egy biztos háttér áll majd mögötted
  • Rugalmasan összeillesztheted a munkát és a tanulmányaidat
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk Neked bővülő feladatkörrel
  • Számos gyakornokunk nálunk folytatja karrierjét a diploma megszerzése után is - ha jól teljesítesz, erre Neked is lehetőséged lesz

HR adminisztrátor gyakornok

Feladatok

  • Orvosi alkalmassági beutalók kezelése, alkalmassági felülvizsgálatok adminisztrálása
  • Munkaszerződések kezelése, lefűzése, scannelése
  • Dokumentumok nyomtatása, scannelése, borítékolása
  • Posta előkészítése, adminisztrálása
  • Személyi anyag irattár rendszerezése
  • Igazolások előkészítése
  • Személyi és bérszámfejtési anyagok GDPR szerinti rendszerezése, szelektálása, lefűzése
  • Adminisztrációs feladatok

Követelmények

  • Heti 25 óra irodai munkavégzés
  • Még legalább egy évig aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás
  • Csapatjátékos és támogató hozzáállás
  • Nyelvtudás nem szükséges
  • Munkaügyi, bérügyi érdeklődés előny

Amit kínálunk

  • Rugalmas, órarendhez igazítható munkaidő
  • Multinacionális, biztos háttér
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Modern irodánk a 13. kerületben, a Dózsa György úti metrómegálló közelében található

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.