Mind-Diák Szövetkezet

A DIGI Távközlési és Szolgáltató Kft. (DIGI) egy távközlési és médiaszolgáltató vállalat. A DIGI márkanevet 2006-ban vezették be Magyarországon. A cég műholdas és kábeltelevízió-, vezetékes/mobilinternet-, valamint telefon szolgáltatásaival Magyarországon kívül Romániában, Olaszországban és Spanyolországban is jelen van. Emellett számos televízió és rádiócsatornát üzemeltet a kelet-európai régióban.

HR adminisztrátor

Feladatok

  • Személyi anyagok rendbe tétele
  • Visszaérkezett dokumentumok lefűzése
  • HR osztály munkájának támogatása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Precizitás

Munkaidő

  • Heti minimum 20-30 órában
  • Hétfőtől péntekig, általános irodai munkarendben

Amit kínálunk

  • Bruttó 1963 Ft/óra diákbér
  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Munkavégzés helye

Budapest i.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet