Adecco Kft.

Executive Recruiter

Az Adecco a világ vezető HR szolgáltatója, munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel foglalkozó, nemzetközi hátterű személyzeti tanácsadó cég. Budapesti munkavégzéssel keresünk új kollégát csapatunkba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Toborzás-kiválasztási projektekben való részvétel, E2E vezető kiválasztási folyamatok vezetése
  • Magas színvonalú kiszolgálás a teljes kiválasztási folyamatban a Jelöltek és a Partnereink részére
  • Aktív kapcsolatrendszer kialakítása és fenntartása a Megbízóinkkal
  • Ajánlatok készítése a leendő ügyfelek számára és a szerződéses folyamat koordinálása
  • Kapcsolattartás a Megbízókkal, státusz riportok és prezentációs anyagok készítése
  • Adminisztratív feladatok rögzítése a rendszerekben, társosztályokkal kapcsolattartás és együttműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Preferáltan 3-5 év szakmai tapasztalat a toborzás, kiválasztás területén
  • MS Office ismerete
  • Aktív angol nyelvtudás, egyéb nyelvek ismerete előny!
  • Kiváló kommunikációs készség, precizitás, pontosság
  • Dinamikus, nyitott, pörgős személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér és kiemelten vonzó juttatási csomag
  • Nemzetközi vállalati háttér, nemzetközi projektekben való részvétel
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Luxus irodai környezet, home office lehetőség
  • Szuper csapat és támogató légkör

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1139 Budapest, Fiastyúk utca 4-8.

A jelentkezéshez küld el önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: ADECCO Kft.