A TERC Kft. egy magyar tulajdonban lévő, 28 éve működő magáncég.
Főtevékenysége hardverek és saját fejlesztésű szoftverek értékesítése.
Jelenleg a következő munkakörbe keresünk kollégát:

Milyen feladatok várnak rád nálunk?

  • A TERC Kft. által kifejlesztett, kizárólagos forgalmazású építőipari normarendszerek, adattárak továbbfejlesztése, karbantartása, aktualizálása.
  • Meglévő partnerekkel kapcsolattartás, új partnerek felkutatása.
  • Ajánlatok készítése.
  • Részvétel a marketing tevékenységben.

Téged keresünk, amennyiben

  • legalább középfokú építőipari végzettséged van,
  • nyitott vagy az új termékek, technológiák megismerésére,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismereteid vannak,
  • pozitív beállítottságú vagy, megbízható, precíz, munkát végzel,
  • önállóan tudsz dolgozni, de csapatod érdekeit mindig szem előtt tartod,
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezel.

Előnyt jelent,

    ha felsőfokú magasépítész, vagy építőmérnöki végzettséged van, építőipari árkalkulációs területen szereztél már tapasztalatot és dolgoztál építőipari kalkulációs szoftverekkel.

Amit kínálunk neked:

  • változatos feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség,
  • stabil vállalati háttér, remek csapat,
  • megbeszélés szerint rugalmas munkaidő, időszakonként home office munkavégzési lehetőség is,
  • jól megközelíthető, zöldövezeti munkahely.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1149 Pillangó park 9.

A pályázatot – amelyet a GDPR előírásainak megfelelően kezelünk – a fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheti el.

TERC Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Levélcím: 1149 Budapest, Pillangó park 9.