MVM Services Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Beszerzés fejlesztési szakértő

Feladatok

  • Beszerzési folyamatok – procure-to-pay, source-to-contract, beszerzési terv készítés – feltérképezése, javaslattétel javító intézkedésekre
  • A beszerzési folyamatokhoz kapcsolódó szabályzatok naprakészen tartása, változások koordinációja és kommunikációja
  • A beszerzési terv készítésének koordinációja, kapcsolódó riportok készítése, teljesülés követése
  • Közreműködés beszerzési auditokban, a javító intézkedések megvalósulásának követése
  • Kapcsolattartás társszervezetekkel

Amit kérünk

  • felsőfokú (főiskolai/egyetemi) végzettség
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office készségszintű alkalmazása
  • lényeglátás, fókusz az értékteremtő folyamatokon
  • eredménycentrikus szemlélet

Előnyt jelent

  • beszerzésben szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • folyamatfejlesztés módszertani ismeretek, illetve végzettség
  • gyakorlati tapasztalat folyamatoptimalizálás és -szabályozás területén

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes jövedelem
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Projektmenedzsment
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest

Cégnév: MVM Services Zrt.