Grafton Recruitment

Bérszámfejtő (1-1-40327/PR)

Feladatok:

Van már 3-5 év payroll területen szerzett tapasztalatod, szeretnéd mélyíteni a már megszerzett ismereteidet és még az angol nyelvet is magabiztosan használod? Ez esetben nem kell tovább keresgélned! :) Partnerünk, egy nemzetközi könyvelőiroda olyan Bérszámfejtőt keres, aki önállóan látná el a cég bérszámfejtését és szívesen belekóstolna egyéb HR adminisztrációs feladatokba is.

Az alábbi feladatokért lennél felelős:

- 40 fős állomány teljes körű bérszámfejtése,
- Beléptetéssel, kiléptetéssel, személyi változásokkal kapcsolatos munkaügyi adminisztráció,
- Munkaügyi dokumentumok kezelése,
- Részvétel a hó végi zárásokban,
- Személyi anyagok naprakész állapotban tartása,
- Toborzás – kiválasztási folyamat aktív támogatása.

Elvárások:

Mire van szükséged, hogy sikeres pályázó lehess?

- 3-5 év azonos területen szerzett tapasztalatodra,
- bérszámfejtési alapismereteidre,
- magabiztos angol nyelvtudásodra szóban és írásban.

Amit a megbízónk kínál:

Miért érdemes pályáznod?

- A HR Vezető jobb kezeként megtanulhatod a HR minden zegét, zugát. :)
- Heti kétszer, másfél órában angol oktatáson vehetsz részt, anyanyelvi tanárral,
- Home office lehetőség,
- Egy szuper csapat tagja lehetsz.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Cégnév: Grafton Recruitment Kft.