VG Komarom Kft.

Bér és Tb Ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

  • Kifizetőhelyi feladatok teljeskörű ellátása
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó riportok, KSH és más statisztikák elkészítése a megadott paraméterek alapján
  • Dolgozók be- és kijelentése a hatóságoknál, kapcsolódó adminisztráció
  • Rendszeres kommunikáció a munkavállalókkal bér, TB, nyugdíj és kapcsolódó témákban
  • Együttműködés a személyzeti és pénzügyi osztállyal
  • Dokumentumok pontos kezelése
  • Bér- és kapcsolódó személyügyi nyilvántartás naprakész vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú gazdasági végzettség
  • Társadalombiztosítási és bérügyi szakképesítés
  • NEXON Bér és NEXON 4 program ismerete
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Bérszámfejtési tapasztalat 150 fő feletti létszámú vállalatnál
  • TB kifizetőhelyi gyakorlat

Amit kínálunk:

Európa legnagyobb független, összehajtható kartondobozokat gyártó vállalataként 7 országban 9 gyáregységgel vagyunk jelen, kiemelkedő tapasztalattal rendelkezünk az offszet nyomtatott kartondobozok és a hullámkarton csomagolóanyagok gyártása területén.Ha szeretnél tagja lenni egy fiatalos, befogadó, európai vallalati kultúrával rendelkező cégnek, akkor jelentkezz. Csapatunk tagjaként segítségedre leszünk a beilleszkedéstől a továbbképzési lehetőségeket át a hosszútávú szakmai fejlődésig.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Étkezési jegy, Mobiltelefon, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

2900 Komárom

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.
Cégnév: VG KOMAROM KFT.