Veolia Energia Magyarország Zrt.

Bér és TB ügyintéző

pozícióba keres munkatársat.

A Veolia a világ számos pontján segíti a városokat és az ipari ágazatokat erőforrásaik kezelésében, optimalizálásában, és azok legmegfelelőbb kiaknázásában. A társaság a körkörös gazdasági modellre történő átállás érdekében megoldások széles skáláját kínálja partnereinek az energia-, a víz-, és a hulladékhasznosítás területén.

Biztosítjuk az erőforrások hozzáférhetőségét, nagy hangsúlyt fektetünk a megőrzésre és másodlagos erőforrások felhasználása.

A hazai munkavállalók 2022-ben a cégcsoportot választották a legvonzóbb munkahelynek az energetika és közműszolgáltatás szektorban!

Leendő kollégánk feladatai az alábbiak lesznek:

  • bérszámfejtési és társadalombiztosítási feladatok ellátása,
  • adó- és járulékbevallás elkészítése,
  • adatszolgáltatások, jelentések készítése,
  • kapcsolattartás hatóságokkal,
  • főkönyvi feladás elkészítése,
  • kapcsolattartás a munkavállalókkal, segítségnyújtás bér- és társadalombiztosítási kérdésekben.

Nálunk a helye, ha:

  • szakirányú végzettséggel rendelkezik,
  • hasonló területen minimum 2-3 éves releváns tapasztalattal és jogszabályi háttértudással rendelkezik,
  • felhasználói szinten kezeli az Microsoft Office programokat,
  • önállóság, precizitás és rendszerszemléletű gondolkodás jellemzi munkáját.

Előnyt jelent:

  • LOGA bérszámfejtő program ismerete.

Amit ajánlunk:

  • a kiválasztási folyamat maximum 2 körből áll,
  • ingyenes parkolási lehetőséget,
  • figyelünk a munka-magánélet egyensúlyára,
  • munkatársainkkal hosszú távon tervezünk,
  • a betanulási folyamatot teljeskörűen támogatja a csapat és vezető,
  • stabil vállalati és szakmai hátteret,
  • dolgozói részvényjegyzési lehetőséget,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást (próbaidőt követően)
  • egészségügyi szűrő programot,
  • nyári időszakban kisgyermekek fogadása csoportos foglalkozás keretében.

Munkavégzés helye:

Irodaházunk nagyon kellemes környezetben, kertvárosi övezetben, Budaörsön található, a bevásárlóközpontok közelében.

Cégnév: Veolia Energia Magyarország Zrt.