Bér- és TB ügyintéző

  • Be- és kiléptetésekkel kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • A munkaviszony létesítéséhez és megszüntetéséhez kapcsolódó dokumentumok elkészítése
  • Adatok egyeztetése, igazolások kiadása, szerződések előkészítése
  • Személyügyi kérdések, problémák megoldása
  • Munkaerő-nyilvántartás vezetése
  • Időadatok és egyéb juttatások számfejtése, bérutalás előkészítése
  • TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • Cafeteria ügyintézés
  • Kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal

Elvárások / Requirements

  • Bér- és TB ügyintéző végzettség
  • Munkaügyi és munkajogi ismeretek
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • Német és/vagy angol nyelv középfokú ismerete
  • Magabiztos MS Office ismeret

Előny:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • NEXON ismeret

Amit nyújtunk / Benefits

  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások

Cégnév: Trenkwalder Kft