Legyen részese sikerünknek!
Az Európa-szerte tevékenykedő REWE - csoporthoz tartozó Penny Market Kft. Magyarország egyik legrégebb óta jelen lévő vezető kiskereskedelmi lánca. Cégünk 1996 óta aktív a hazai piacon. Jelenleg közel 4.000 munkatársunk 217 boltban gondoskodik róla, hogy vásárlóink jó ár-érték arányú termékekkel fedezhessék napi élelmiszer-szükségletüket. Munkáltatóként jellemez minket a biztos háttér, az erős csapatszellem és a dinamikus környezet.
Önt keressük
pozícióba.

Feladatok:

  • Bérszámfejtés előkészítése, számfejtés
  • Teljes körű bér- és kifizetőhelyi TB ügyintézési feladatok ellátása
  • Számfejtéshez szükséges munkaügyi feladatok ellátása
  • Törvényi szabályozások, változások nyomon követése
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Részvétel a rendszeres és eseti elemzések, jelentések készítésében

Eelvárások:

  • Bérszámfejtő, TB ügyintéző végzettség
  • Legalább 3 éves bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
  • Magyar munkajoggal, adózással és bérszámfejtéssel összefüggő törvények, rendelkezések mélyreható, naprakész ismerete
  • MS Office magabiztos, felhasználói szintű ismerete (elsősorban Excel)
  • Kiváló kommunikációs, információ-átadási készség
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Nexon program ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Tartalmas, érdekes feladatok
  • Hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Alsónémedi

Legyen tagja a csapatunknak:

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, akkor rögzítse jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva.