BÍRÓ GÁBOR ÉS TÁRSA BT.

Vállalkozásunk 20 éve fejlődik, ügyfélkörünk folyamatosan bővül. Könyvelőirodánk a IX. kerületben található,

8 könyvelő-, 3 bérszámfejtő-, 1 egyéb ügyintéző- kollégát foglalkoztat.

Főbb feladatok, munkák:

    - kft-k, bt-k teljes körű bérszámfejtése, munkaügyi feladatok elvégzése

    - havi bevallások, statisztikák, adatszolgáltatások készítése, benyújtása

    - bér/munkaügyi nyilvántartások vezetése

    - napi kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - több éves könyvelőirodai gyakorlat a bérszámfejtés, munkaügy területén

    - jogszabályok átfogó és naprakész ismerete

    - tb-ügyintézői, bérszámfejtői képesítés

    - megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretek (World, Excel)

    - igényes, lelkiismeretes, precíz munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt

    - NEXON és RLB 60 programok alapos ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - azonnali munkakezdés

    - munkaidőkeret elszámolásában szerzett tapasztalat

    - munkaidőbeosztás készítése

Amit kínálunk:

    - 20 éve működő, stabil, biztos munkahely

    - határozatlan idejű munkaszerződés

    - kellemes irodai munkakörülmények, családias légkör

    - versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097 Budapest

Várjuk részletes fényképes szakmai önéletrajzát nettó BÉRIGÉNYÉNEK megjelölésével.