A Hírös Agóra Kulturális és Ifjúsági Központ Nonprofit Kft.
pályázatot hirdet

BÉR- ÉS TB ÜGYINTÉZŐ

munkakör betöltésére

Jogviszony időtartama és jellege

  • határozatlan idejű, MT. szerinti munkaviszony, teljes munkaidős, napi nyolc órás jogviszony, három hónap próbaidő.

A munkavégzés helye:

  • 6000 Kecskemét, Deák Ferenc tér .

A munkakörbe tartozó főbb feladatok:

  • munkaügyi adminisztráció teljes körű ügyintézése (munkaszerződések, munkaköri leírások, módosítások, jelenléti ívek, stb.),
  • munkarenddel kapcsolatos ügyintézés, munkaidő-nyilvántartás,
  • be- és kiléptetések ügyintézése,
  • jelentések, statisztikák vezetése,
  • kifizetőhelyi TB ügyintézés,
  • foglalkoztatási támogatásokhoz kapcsolódó ügyintézés,
  • bérszámfejtés.

Pályázati feltételek:

  • szakirányú, legalább középfokú végzettség,
  • releváns szakmai tapasztalat,
  • MS Office gyakorlott, magas szintű használata,
  • önálló, pontos munkavégzés.

A pályázat elbírálásánál előny:

  • Kulcs-Bér vagy Novitax program ismerete,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképes szakmai önéletrajz,
  • végzettségeket igazoló bizonyítvány(ok) másolata,
  • adatkezelési nyilatkozat, melyben hozzájárul a pályázattal kapcsolatos személyes adatai kezeléséhez.

A pályázat benyújtásának módja:

  • elektronikusan a gabor.kiraly@hirosagora.hu email címre.

A munkakör betöltésének lehetséges időpontja:

  • a pályázat elbírálását követően azonnal.

A pályázat benyújtásának határideje:

  • 2021. május 30.
Cégnév: Hírös Agóra Kulturális és Ifjúsági Központ Nonprofit Kft.