Legyünk együtt sikeresek!

Hosszútávra tervezhető, gyártó Partnerünk részére keresünk Bér- és TB ügyintézőt:

Bér- és TB ügyintéző

Feladatok

  • Munkaviszony létesítésével és megszűnésével kapcsolatos ügyintézés;
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása;
  • Béren kívüli juttatásokra vonatkozó feladatok ellátását;
  • Elektronikus bevallások benyújtása az ügyfélkapun;
  • Munkaügyi igazolások kiadását;
  • Munkabér letiltások kezelése.

Elvárások

  • Bérszámfejtői és Társadalombiztosítási ügyintézői végzettség
  • Teljes körű kifizetőhelyi tapasztalat
  • Naprakész tudás az Mt. és TB. jogszabályok terén

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Motiváló juttatás
  • Karrierút

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.