TÁRSASÁGUNK PAKSI IRODÁJÁBA

Bér- és TB ügyintéző

KOLLÉGÁT KERES, MUNKÁJÁNAK TÁMOGATÁSÁRA, AZ ALÁBBI FELADATOK ELVÉGZÉSÉHEZ:

  • Munkavállalók be- és kiléptetése,
  • munkaidő nyilvántartások vezetése,
  • bérelszámolás, táppénz, GYED számfejtése,
  • kapcsolódó bevallások elkészítése,
  • adatszolgáltatások, statisztikák készítése,
  • munkáltatói igazolások kiadása.

Amit kínálunk:

  • Megbízható, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk, teljes munkaidőben,
  • folyamatosan fejlődünk, ezáltal változatos feladatokat és fejlődési lehetőséget kínálunk,
  • teret adunk a tanulásnak, és támogatjuk az egyéni fejlődést,
  • a kezdéstől versenyképes jövedelem, amely a teljesítmény és egyéni fejlődés függvényében emelkedik,
  • az értelmes, kreatív, önálló és változatos munka lehetőségét és felelősségét kínáljuk.

Elvárások:

  • Felelősségteljes, a pozícióhoz méltó személyiség,
  • bér- Tb ügyintézői végzettség,
  • többéves bérszámfejtési gyakorlat,
  • igényesség és képesség az önálló, precíz munkára, rendszerező gondolkodásmód,
  • kiemelkedő szervező-, és időmenedzsment készség,
  • kiegyensúlyozott, nyitott személyiség,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • jó kommunikációs készség.

Fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel

Cégnév: GÉPSZER KFT.