Könyvelőirodánk Érden található.

  • Cégünk több, mint 20 éve aktív szerepet tölt be a különböző profilú vállalkozások könyvviteli igényeinek maximális kiszolgálásában.
  • Fő profilunk a könyvelés, bérszámfejtés.
  • A fejlődés a mi életünkben is meghatározó szerepet tölt be. Annak érdekében, hogy továbbra is maximális precizitással szolgáljuk ki bővülő ügyfélkörünk igényeit, és fejleszteni tudjuk szolgáltatásainkat, várjuk jelentkezését, ha Ön is úgy érzi, hogy egy stabil, megbízható hátterű folyamatosan bővülő ügyfélkörrel rendelkező, kihívásokban teljes, de mégis barátságos, családias hangulatú munkahelyen képzeli el jövőjét, ahol megbecsülik szakmai érdemeit.

Ügyfélkörünk bővülése miatt keressük új kollégánkat, aki kellőképp elhivatott a szakmája iránt, szereti a kihívásokat, a változatos, folyamatos tanulást igénylő feladatokat. Várjuk jelentkezését, ha önállóan és csapatban egyaránt képes a hatékony együttműködésre.

Főbb feladatok, munkák:

- Kft-k, Bt-k teljes körű bérszámfejtése, munkaügyi feladatok elvégzése
- havi bevallások, statisztikák, adatszolgáltatások készítése, benyújtása
- bér/munkaügyi nyilvántartások vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

- gyakorlat a bérszámfejtés, munkaügy területén
- jogszabályok átfogó és naprakész ismerete
- tb-ügyintézői, bérszámfejtői képesítés
- megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretek (World, Excel)
- igényes, lelkiismeretes, precíz munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- RLB 60 programok alapos ismerete
- munkaidőkeret elszámolásában szerzett tapasztalat

- azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

- 20 éve működő, stabil, biztos munkahely
- határozatlan idejű munkaszerződés
- kellemes, családias légkör
- folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Szükséges tapasztalat:

  • 0-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • szakirányú végzettség

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Érd

Várjuk részletes fényképes szakmai önéletrajzát nettó BÉRIGÉNYÉNEK megjelölésével.

Cégnév: ClearMEGAdó Bt.