A Delego Kft. Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Alkalmi HR adminisztrátor (havi 20 óra, otthonról végezhető)
269

Feladatok

  • Központból érkező feladatok elvégzése
  • Telefonhívások fogadása, ügyfelek/jelentkezők szakszerű tájékoztatása szóban és írásban egyaránt
  •  Irodai adminisztráció támogatása
  • Toborzási és Call center szoftver (VCC Live) napi szintű használta, megfelelő töltése
  • Alkalmanként interjúztatás személyesen és telefonon
  • Állásinterjúk szervezése, partnerek látogatása
  • Kapcsolattartás a leendő munkavállalókkal, belépéshez szükséges dokumentumok előkészítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, saját autó
  • Kitartó, elkötelezett, magabiztos, önálló személyiség
  • Stressz-tűrő képesség és rugalmasság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Projektszemlélet, proaktív, szervező és problémamegoldó személyiség

Amit kínálunk

Saját csapatunk bővítése céljából munkatársat keresünk ALKALMI HR ADMINISZTRÁTOR pozícióba, PÉCSI munkavégzésre (havi 20 óra, otthonról végezhető)

(Fizikai munkaerő kölcsönzés területén)

Plusz bevételi forrást keresel kevés munkáért cserébe?

SZERETSZ kommunikálni telefonon, személyesen és úgy érzed KÖNNYEN megtalálod a közös hangot az emberekkel?

Munkádat a PONTOSSÁG jellemzi, és szereted, ha PÖRÖGNEK az események körülötted?

NE keress tovább! A DELEGO csapatában a helyed HAVI 20 ÓRÁBAN!

LEGYÉL kitartó, AKARJ teljesíteni és ITT megtalálod a számításod!

  • Havi 20 óra munkaidő, melyet többnyire saját otthonodban tölthetsz el
  • Egy vidám, lendületes, fiatalos csapat tagja lehetsz, központi támogatás mellett!
  • Önállóan dolgozhatsz, de MINDEN kérdésedre azonnal válaszolunk, hogy tudj haladni a munkáddal!
  • Béren felüli BÓNUSZT is biztosítunk, hogy mennyit? – CSAK RAJTAD ÁLL, minél jobban dolgozol annál magasabb lesz, TE alakítod, úgy ahogyan szeretnéd!

Munkavégzés helye

Pécs

Cégnév: DELEGO CONSULTING Kft.