Autóipari biztonságtechnikai eszközök gyártásával és összeszerelésével foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat

HR Generalista

pozícióba

Feladatok:

  • Toborzási és kiválasztási feladatok - (szellemi) teljes körű intézése

  • Munkáltatói márka és arculatépítés

  • Dolgozói elégedettség növelése - (mérése, értékelése, akciótervek kidolgozásában, végrehajtásában való aktív részvétel)

  • Vállalati kommunikáció - (tervezése, elemeinek kidolgozása, működtetése, folyamatos fejlesztése, különös tekintettel az elérési mutatók és az új technológiák fejlesztésére)

  • Adat alapú riport rendszerek karbantartása

  • Audit, belső szabályzatok és ISO előírásoknak való megfelelőség biztosítása

  • Vállalati programok / rendezvények ötletelésében és kivitelezésében való részvétel

  • Corporate projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Egyetemi és/vagy főiskolai végzettség (lehetőleg HR/gazdasági diploma)

  • Minimum 3 éves releváns tapasztalat

  • Számítástechnikai (felhasználói) szintű ismeretek

  • Üzleti tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvismeret

  • Magas szintű kommunikációs készség

  • Adatalapú gondolkodás és döntéshozatal

  • Önálló és team munkára való alkalmasság

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés

  • Béren kívüli juttatások (éves bónusz, cafeteria, Mt.-n felüli bejárási ktg. támogatás)

  • Változatos, izgalmas feladatok

Egyéb:

Munkavégzési hely: Pápa

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát a jelentkezem gombra kattintva!

Cégnév: Starjobs Magyarország Kft.