Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

A Richter Gedeon

Dorogi Fióktelepe

Tűzvédelmi szakember

munkatársat keres.

Feladatok

  • Tűzvédelmi feladatok ellátása
  • EHS projektekben való részvétel, tűzvédelmi szepontok képvielete
  • Tűzvédelmi dokumentáció, szabályzat készítésében való közreműködés
  • Tűzvédelmi oktatási tematikák készítése, megtartása
  • Tűzvédelmi szempontú ellenőrzések végrehajtása, dokumentálása, események kivizsgálása
  • Alkalomszerű tűzveszélyes tevékyenség engedélyezése
  • Tűzoltás technika, jelzőrendszer működtetésében való részvétel
  • ATEX dokumentáció készítés, előírások képviselete, ellenőrzése
  • MEBIR rendszer működtetése

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (9/2015 (III.25 BM rendelet szerint)

Egyéb elvárások, tapasztalat

  • Vegyipari területen szerzett tapasztalat
  • Legalább 3 év tapasztalat  tűzvédelmi szakterületeken

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködés
  • Eredményorientáltság
  • Szakértelem
  • Változáskezelés
  • Önfejlesztés, fejlesztés

Előnyt jelent

  • Tűzvédelmi szakmérnök
  • Robbanásbiztonságtechnikai végzettség, szakismeret, jártasság
  • Vegyipari területen szerzett tapasztalat,
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

Elkötelezett, támogató csapatot és stabil, hosszú távú, nemzetközi viszonylatban is megbecsült hazai központú munkahelyet, ahol

  • kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra:
  • Egészségprogrammal és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről;
  • jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolásilehetőségeink (uszoda, konditerem) járulnak hozzá;
  • a családok életét iskolakezdési támogatással támogatjuk;
  • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el;
  • kollégáink fejlődését képzésekkel segítjük.

Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!

Cégnév: Richter Gedeon Nyrt. Kft.