Prohumán 2004 Kft.
Szívesen dolgoznál Magyarország piacvezető HR szolgáltatójánál? Kipróbálnád magad egy fiatalos, dinamikus szakmai csapat tagjaként? Kreatív, változatos munkakörre vágysz? Ha igen a válaszod és a lenti elvárások jelentős része igaz rád, akkor szeretettel várjuk jelentkezésed a Prohumánhoz!

Toborzó

Főbb feladatok, munkák:

  • Beérkezett létszámigények folyamatos nyomon követése és teljesítése
  • Projektvezetők munkájának támogatása
  • Toborzási szoftver napi szintű használata
  • Jelöltek folyamatos keresése, tájékoztatása
  • Jelentkezők kiértesítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Monotonitás tűrés
  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • B” kategóriás jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Magyarország piacvezető HR szolgáltató cége által nyújtott stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how
  • Komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítmény alapú ösztönző, cafeteria, belső képzések)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva.
Cégnév: Prohumán 2004 Kft.