Prohuman Zrt.
Budapesti toborzó csapatunk bővítésének céljából keressük új kollégánkat, aki nem csak operátor keresésekben, hanem magasabban kvalifikált jelöltek felkutatásában is segít.

Toborzó

Főbb feladatok, munkák:

  • Toborzási-kiválasztási folyamatok nyomon követése
  • Toborzási projektek folyamatos visszamérése és optimalizálása, kimutatások készítése
  • Hirdetési szövegek szerkesztése, hirdetések feladása
  • Beérkező pályázatok előszűrése, adatbázis szűrés
  • Interjúk és tesztek lebonyolítása, összefoglalók készítése
  • Közvetlen kollégákkal és társterületekkel történő hatékony együttműködés
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Toborzási feladatkörben szerzett min. 1-3 év tapasztalat
  • Az online toborzási csatornák és social media platformok magabiztosan használata
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Proaktív, dinamikus, eredményorientált személyiség
  • Igény a csapatmunkára, képesség az önálló feladatvégzésre; ezek rugalmas gyakorlati használhatósági képessége a mindennapokban
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Fizikai munkaerő toborzásban szerzett tapasztalat
  • Amit kínálunk:

  • Folyamatos képzések
  • Modern munkakörnyezet, emberközpontú vezetés
  • Home office lehetőség
  • Motiváló, modern munkakörnyezet az ország piacvezető HR szolgáltatójánál
  • Jelentkezés az állásra:

    Ha magadra ismertél a leírásban, és szívesen csatlakoznál hozzánk, küldd el jelentkezésed önéletrajz csatolásával és bérigény megjelölésével, és kollégánk hamarosan felveszi veled a kapcsolatot!
    Cégnév: Prohuman Kft.